Strona główna | Aktualności

Aktualności

Pierwszy w 2020 roku turniej eliminacyjny do MP odbędzie się w Inowrocławiu.

Ruszają turnieje eliminacyjne do mistrzostw Polski w piłce ręcznej seniorów i seniorek. Pierwsz z nich zostanie rozegrany w Inowrocławiu. Zgłoś swoą drużynę, najpóźniej do 3.07.2020 r. tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1Let_k9VBzbrnF1ATZzAvqS7XaG_6TF1gNYQtJ43NWuI/viewform?fbclid=IwAR1wJoauFMbP9mCJ7uBF7pp9HrXWUqWoQCrJwVwAy2LjN66nCLbeH87QWPw&edit_requested=true Przypomnijmy, że sezon 2019-2020 rozpoczął się już 5.08.2019 roku i zostały rozegrane do tej pory 3 turnieje eliminacjne do mistrzostw Polski w: Bielsku Białej, Łodzi i Kielcach. Ten rok nie będzie łatwy ... Czytaj więcej »

4.07 ruszają eliminacje wojewódzkie na Mazowszu!

Klub Sportowy BHT PETRA Płock, Fundacja Modern Sport z Płocka oraz Komisja ds. Piłki Ręcznej Plażowej ZPRP zapraszają do Płocka na Plażę Sobótka na turniej młodzieżowy w piłce ręcznej plażowej, który będzie również eliminacją wojewódzką do mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej w kategoriach junior i młodzik. Organizację tego sportowego wydarzenia wspiera Miasto Płock. Dziękujemy bardzo za udzieloną pomoc! Towarzysko ... Czytaj więcej »

Zajęcia “zRęcznie kręcimy na piasku” 2020 AKTUALIZACJA LIPIEC

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia w ramach programu “zRęcznie kręcimy na piasku” w bieżącym sezonie podali gdzie i kiedy będą prowadzone zajęcia. Zapraszamy do udziału i życzymy udanego kręcenia! Uwaga: Harmonogram jest aktualizowany na bieżąco WojewództwoKlub/szkołaImię i nazwisko prowadzącegoZajęciaMiejsceDolnośląskieUKS GOKiS Kąty WrocławskieAlicja Łukasikpon, wt, śr 14:30-16:00Boisko do piłki ręcznej plażowej przy SP nr 2 w Kątach Wr. UKS GOKiS Kąty WrocławskieBeata ... Czytaj więcej »

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej nie zorganizuje eliminacji wojewódzkich w piłce ręcznej plażowej.

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej poinformował, iż nie zorganizuje rozgrywek eliminacyjnych, na szczeblu województwa mazowieckiego, do młodzieżowych mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Aby jednak nie pozbawić szansy grania na piasku i udziału w rozgrywkach o mistrzostwo Polski drużynom z województwa mazowieckiego Komisja ds. Piłki Ręcznej Plażowej, wraz z zaproszonymi do współpracy klubami, zorganizuje turnieje eliminacyjne. Wkrótce podamy terminy i miejsca ... Czytaj więcej »

Historyczny sezon rozgrywek młodzieżowych rozpoczęty!

Dziś na boiskach Politechniki Koszalińskiej rozpoczęły się rozgrywki eliminacji wojewódzkich młodzieżowych Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Dzisiejszy turniej jest historyczny pod paroma względami. Po pierwsze, jest to pierwszy turniej młodzieżowy plażówki o stawkę w roku 2020. Po drugie, jest to pierwszy w historii turniej eliminacji wojewódzkich w plażowych rozgrywkach młodzieżowych. A po trzecie jest to pierwszy sezon, w którym ... Czytaj więcej »

Znamy nowe stawki sędziowskie i zasady organizacji rozgrywek młodzieżowych w roku 2020

W sobotę, 20 czerwca br., w Warszawie odbyło się zebranie Zarządu Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Zatwierdzone zostały Zasady organizacji Rozgrywek Młodzieżowych w Piłce Ręcznej Plażowej w roku 2020. Podjęto także decyzję w sprawie nowych stawek sędziowskich, w tym tych dotyczących sędziów i delegatow piłki ręcznej plażowej – Tabela ryczałtów sędziowskich. W związku z przyjęciem piłki ręcznej plażowej do Systemu ... Czytaj więcej »

Zarejestruj drużynę w ESZR!

Już wkrótce rozpoczynamy eliminacje wojewódzkie rozgrywek o młodzieżowe Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej plażowej. W tym roku po raz pierwszy zagramy w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego realizowanego przez Instytut Sportu. Aby wystartować w rozgrywkach trzeba się najpierw zarejestrować w bazie Elektronicznego Systemu Zarządzania Rozgrywkami (ESZR) Związku Piłki Ręcznej w Polsce i nadać licencje plażowe swoim zawodnikom. Jeśli jeszcze tego nie ... Czytaj więcej »

Terminy młodzieżowych mistrzostw Polski w 2020 r.

Komisja ds. Piłki Ręcznej Plażowej przypomina i informuje: Turnieje finałowe o mistrzostwo Polski juniorów/juniorek odbędą się w dniach 22-23.08.2020 r. w Kątach Wrocławskich. Zakończenie rozgrywek na szczeblu wojewódzkim powinno nastąpić najpóźniej do dnia 13.07.2020 r., a rozegranie ewentualnych turniejów półfinałowych planowane jest na 25-26.07.2020 r.Turnieje finałowe młodzików i młodziczek odbędą się w dniach 29-30.08.2020 r. w Koszalinie. Zakończenie rozgrywek na ... Czytaj więcej »

Wytyczne dotyczące organizacji współzawodnictwa sportowego.

Wytyczne dotyczące organizacji współzawodnictwa sportowego obowiązujące również w piłce ręcznej plażowej! Stan prawny na dzień 10.06.2020 r. Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. O organizacji współzawodnictwa sportowego traktują przepisy: Rozdziału 3. par. 6 ust. 10-12 Ograniczenia funkcjonowania określonych instytucji lub zakładów ... Czytaj więcej »

Warmińsko – Mazurski Okręgowy ZPR zaprasza do gry na piasku.

Warmińsko – Mazurski Okręgowy Związek Piłki Ręcznej to kolejny Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej, który zachęca swoje kluby do gry na piasku! Dziękujemy za pomoc w popularyzacji piłki ręcznej plażowej 🙂 Czytaj więcej »