Strona główna | Aktualności

Aktualności

Sport Management Polska wypromuje Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej!

euro2019-logo-standard-poziom_date

Związek Piłki Ręcznej w Polsce (ZPRP) rozpoczyna współpracę ze Sport Management Polska (SMP). Celem umowy jest promocja Mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej oraz działania komunikacyjne wokół imprezy. W ramach umowy SMP będzie świadczyło także usługi w zakresie konstrukcji planu działań strategicznych, doradztwa, budowy strategii promocyjnej imprezy oraz działań PR i komunikacji kanałami social media. Umowa została zawarta na okres ... Czytaj więcej »

Juniorki kontynuują przygotowania do Mistrzostw Europy

20190315_205833915_ios

W miniony weekend reprezentantki Polski juniorek w piłce ręcznej plażowej ponownie zameldowały się w Warszawie aby kontynuować przygotowania do Mistrzostw Europy do lat 17, które odbędą się już za 3 miesiące w Starych Jabłonkach. Trener Karolina Peda oraz jej asystentka, Sylwia Korniluk, znów skorzystały z możliwości treningu na piasku pod dachem i, w oczekiwaniu na nadejście wiosny, intensywnie przygotowywały swój ... Czytaj więcej »

“zRęcznie kręcimy na piasku” ponownie z dofinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki

zrecznie-krecimy

Miło nam poinformować, iż debiutujący w zeszłym roku projekt “zRęcznie kręcimy na piasku” ponownie otrzymał dotację Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację kolejnej edycji w 2019 roku! W tym roku planujemy zajęcia na terenie całej Polski, również podczas wakacji! Akcja “zRęcznie kręcimy na piasku” ma na celu upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia ... Czytaj więcej »

Seniorki rozpoczynają sezon w Spale

37730709_1784369314944671_7817789048017125376_n

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej seniorek w plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 21-24.03.2019 roku w Spale. 1. Bartkowiak Sylwia  BHT GRU Juko Piotrków Tryb. 2. Filończuk Natalia  KPR Jelenia Góra 3. Kobyłecka Lidia  MKS PR Gniezno 4. Krupa Natalia  SPR Pogoń Szczecin 5. Łakomy Weronika  BHT GRU Juko ... Czytaj więcej »

Konsultacja kadry narodowej juniorek w piłce ręcznej plażowej

karo

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek w plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 15-17.03.2019 roku w Warszawie. 1. Glasa Karolina UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 2. Głowacka Julia UKS Pantery Dopiewo – NLO SMS ZPRP Płock 3. Jakóbowska Weronika MKS Ochota Warszawa 4. Jaśkowiak Agata UKS Pantery Dopiewo 5. Jeżowska ... Czytaj więcej »

Kacper Ligarzewski z nagrodą Marszałka województwa Kujawsko-Pomorskiego

stypendia_sportowe-27

Miło nam poinformować, że wśród 265 sportowców z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy otrzymali nagrody finansowe od Marszałka województwa za sukcesy na ubiegłorocznych zawodach jest zeszłoroczny srebrny medalista Mistrzostw Europy Juniorów w Piłce Ręcznej Plażowej, Kacper Ligarzewski. Uroczyste wręczenie odbyło się 11 lutego w Hotelu Filmar w Toruniu. – Nasze nagrody to wyrazy uznania za sukcesy zawodników z Kujawsko-Pomorskiego na krajowych i międzynarodowych ... Czytaj więcej »

Drugie warsztaty przed ME w Starych Jabłonkach

img_0452

W dniach 20-21 lutego br. przedstawiciele Centralnego i Lokalnego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Plażowej przebywali na drugich warsztatach związanych z organizacją tegorocznej imprezy juniorskiej i seniorskiej w Starych Jabłonkach. Na dwudniowych konsultacjach z udziałem Członka Komisji ds. Piłki Ręcznej Plażowej EHF, Marco Trespidi oraz odpowiedzialnej za piłkę ręczną plażową z ramienia biura EHF, Ivany Jelic omówiono między ... Czytaj więcej »

Konsultacja kadry narodowej juniorek w piłce ręcznej plażowej

42816364_572164569882504_2661269205273280512_n

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek w plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 1-3.02.2019 roku w Warszawie. 1. Alwin Agata MKS PR Gniezno 2. Korytowska Julia NLO SMS ZPRP Płock 3. Głowacka Julia NLO SMS ZPRP Płock 4. Mielewczyk Matylda GTPR Gdynia 5. Bielska Magdalena GTPR Gdynia 6. Dulińska ... Czytaj więcej »

ZPRP dołączył do grona członków PKSN

pilka-reczna

Związek Piłki Ręcznej w Polsce (ZPRP) został nowym członkiem Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich (PKSN). ZPRP jest reprezentantem polskiej piłki ręcznej kobiet i mężczyzn w jej halowej i plażowej odmianie, we wszystkich kategoriach wiekowych, w kraju i za granicą. To właśnie z uwagi na działalność na rzecz piłki ręcznej plażowej ZPRP dołączył do grona członków PKSN. Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich został ... Czytaj więcej »