Strona główna | Aktualności

Aktualności

Wystartował proces akredytacyjny na Beach Handball Euro 2019

Proces akredytacyjny na YAC17 Beach Handball Euro 2019 oraz Beach Handball Euro 2019 dostępny jest za pośrednictwem systemu Accredito.com. Zapraszamy do odwiedzenia strony biura prasowego imprezy, które jest dostępne pod adresem https://accredito.com/beachhandballeuro2019. W celu złożenia wniosku akredytacyjnego prosimy o zalogowanie się na stronie naszego biura i wypełnienie formularza akredytacyjnego. Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze konta w systemie Accredito.com można je również zarejestrować bezpośrednio na https://accredito.com/beachhandballeuro2019. ... Czytaj więcej »

Juniorki zbiorą się w Kątach Wrocławskich

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek w plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 30.05-2.06.2019 roku w Kątach Wrocławskich. 1. Glasa Karolina UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 2. Głowacka Julia UKS Pantery Dopiewo – NLO SMS ZPRP Płock 3. Jaszczuk Kinga KS Bystra 4. Jeżowska Maria UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 5. ... Czytaj więcej »

Sezon 2019 rozpoczęty turniejem w Poznaniu

W ostatni weekend, 17-19 maja, na terenie placu Wolności w Poznaniu odbył się pierwszy w sezonie 2019 turniej w piłce ręcznej plażowej. Zawody, zaliczane do Mistrzostw Polski i Pucharu Polski seniorów poprzedziły w piątek zmagania dzieci i młodzieży Olimpijska Plaża – Mistrzostwa Wielkopolski. W kategorii młodzików zwyciężyli zawodnicy MKS Poznań, a wśród młodziczek najlepsze okazały się BHT Pyrki Poznań. W ... Czytaj więcej »

Trener Knopik powołał kadrę seniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej seniorów plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 27-31.05.2019 roku w Sierpcu. 1. Czapliński Mikołaj SPR Wisła Płock 2. Dzieciątkowski Jakub SPR GKS Żukowo 3. Fabianowicz Maciej SPR Wisła Płock 4. Kowalski Paweł SPR Wisła Płock 5. Kożuchowski Emil BHT Akademia Sportu Gdańsk 6. Ligarzewski ... Czytaj więcej »

Juniorzy spotkają się w Sierpcu

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 27.05-2.06.2019 roku w Sierpcu. 1. Bartelik Mateusz MKS Kusy Szczecin 2. Dudziak Błażej Energa Wybrzeże Gdańsk 3. Ekstowicz Artur MTS Kwidzyn 4. Laskowski Adam MKS Mazur Sierpc 5. Łapucha Michał KSPR Gwardia Koszalin 6. Malinowski Jakub MKS ... Czytaj więcej »

Beach Handball Poznań już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend w Poznaniu zostanie zainaugurowany cykl Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Letnia wersja szczypiorniaka jest bardzo atrakcyjną i dynamiczną dyscypliną sportu, która od swojej halowej odmiany różni się przede wszystkim tym, że efektowne zagrania (m.in. rzuty po obrocie o 360 stopni czy po wrzutkach) są dodatkowo punktowane. Sprawia to, że „plażówka” jest niezwykle ciekawa dla kibiców. ... Czytaj więcej »

Zgłoś drużynę do rozgrywek Mistrzostw Polski 2019!

Wszystkie chętne drużyny zapraszamy do zarejestrowania się do udziału w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski w piłce ręcznej plażowej 2019. Swoje uczestnictwo można zgłosić tutaj. Po zgłoszeniu drużyny należy uzupełnić skład zawodnikami/zawodniczkami. Formularz znajdziecie tutaj. Harmonogram turniejów Mistrzostw Polski możecie znaleźć pod tym linkiem. Jeżeli chcecie zorganizować turniej plażówki włączony do rozgrywek o Mistrzostwo Polski i Puchar Polski 2019, na ... Czytaj więcej »

Juniorki potrenują w Wągrowcu

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek w plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 15-17.05.2019 roku w Wągrowcu. 1. Glasa Karolina UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 2. Głowacka Julia UKS Pantery Dopiewo – NLO SMS ZPRP Płock 3. Jaszczuk Kinga KS Bystra 4. Jeżowska Maria UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 5. Jeżowska ... Czytaj więcej »

Seniorki spotkają się na turnieju plażówki w Poznaniu

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej seniorek w plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 17-19.05.2019 roku w Poznaniu. 1.Bartkowiak SylwiaBHT GRU Juko Piotrków Tryb.2.Filończuk NataliaKPR Jelenia Góra3.Jakubowska KingaKPR Kobierzyce4.Masłowska KatarzynaKPR Ruch Chorzów5.Mazurek PaulaEnerga AZS Koszalin 6.Niedźwiedź IwonaKPR Ruch Chorzów7.Nowicka EwaMKS PR Gniezno8.Prudzienica IzabelaEnerga AZS Koszalin 9.Siódmiak Karolina–10.Ślęzak AlicjaKS AP Poznań ... Czytaj więcej »

Juniorskie Mistrzostwa Polski w Kątach Wrocławskich!

W pierwszy weekend czerwca na obiektach GOKiS Kąty Wrocławskie o mistrzostwo Polski w piłce ręcznej plażowej zagrają juniorki i juniorzy. W imieniu GOKiS Kątów Wrocławskich oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce zapraszamy was do udziału! Dni Turnieju zbiegną się z Dniami Kątów Wrocławskich. Przy budynku GOKiS przy ul. Zwycięstwa 23 odbywać się będą liczne koncerty i animacje. Wystąpią między innymi ... Czytaj więcej »