Strona główna | Aktualności | Turniej eliminacji Mistrzostw Polski w Inowrocławiu, 03-04 czerwca 2023 r. – WAŻNE DOKUMENTY!

Turniej eliminacji Mistrzostw Polski w Inowrocławiu, 03-04 czerwca 2023 r. – WAŻNE DOKUMENTY!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym, harmonogramem minutowym turnieju eliminacji Mistrzostw Polski w Inowrocławiu oraz najważniejszymi informacjami.

Najważniejsze kwestie:

1) bardzo prosimy o terminowe wysłanie dokumentów do weryfikacji (lista ESZR z zatwierdzonymi badaniami, wypełniony protokół meczowy + potwierdzenie przelewu za wpisowe) – na adres mailowy Tomasza Łazickiego: lazicki@zprp.org.pldo 31.05.2023, do godz. 22:00,  
2) nie ma możliwości okazywania badań lekarskich sędziom podczas trwania turnieju,
3) drużyny, które nie zostaną zweryfikowane – w czwartek rano zostaną wykreślone z harmonogramu, 

Organizator informuje, iż istnieje możliwość zamawiania obiadów z dowozem na boiska – koszt dwudaniowego obiadu to 30zł – temat obsługuje Restauracja Mirana (zamówienia – 600 996 030). 

——————————————————————————————————————–

Zgłoszenie do rozgrywek plażowych w sezonie 2023 jest konieczne, by wystąpić w turniejach eliminacji Mistrzostw Polski. Bez tego nie jest możliwe założenie drużyn w Elektronicznym Systemie Zarządzania Rozgrywkami ZPRP i wystąpienie o licencje plażowe! Drużyny, które do tej pory tego nie zrobiły prosimy niezwłocznie zadziałać w tej kwestii.

Zgłoszenie należy wysłać na adres: plazowka@zprp.org.pl