Strona główna | Aktualności | Zgłoszenia drużyn do rozgrywek plażowych w 2023 roku

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek plażowych w 2023 roku

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń klubów mających zamiar wystartować w rozgrywkach piłki ręcznej plażowej w sezonie 2023.

Zawody w piłce ręcznej plażowej są rozgrywane w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego, a za osiągnięte wyniki są przyznawane punkty. To jednak pociąga za sobą dodatkowe obowiązki w tym, między innymi, rejestrację wszystkich zawodników wraz z ich numerami PESEL. Aby jak najbardziej ułatwić zgłaszanie zawodników będziemy wykorzystywali do tego istniejącą w Związku Piłki Ręcznej w Polsce bazę Elektronicznego Systemu Zarządzania Rozgrywkami. Opcja dla piłki ręcznej plażowej jest aktywna – jako odrębna baza klubów i zawodników grających na plaży. Baza obejmuje wszystkie kluby i wszystkich zawodników grających na piasku, bez względu na kategorie wiekową.

Co trzeba zrobić by zgłosić klub do rozgrywek w piłce ręcznej plażowej w sezonie 2023?

Kluby, które są zainteresowane udziałem w rozgrywkach plażowych w sezonie 2023 WE WSZYSTKICH KATEGORIACH WIEKOWYCH W TYM SENIORÓW I SENIOREK wypełniają wniosek i wysyłają skan na adres: plazowka@zprp.org.pl

Po wysłaniu formularza zgłoszenia na adres plazowka@zprp,org.pl otrzymacie zwrotny e-mail z wiadomością o nadanych uprawnieniach do wprowadzania danych do Elektronicznego Systemu Zarządzania Rozgrywkami ZPRP i informacją co dalej robić.

Szczegółowe informacje na temat dalszych kroków przygotowaliśmy dla Was także pod dwoma przyciskami dostępnymi na naszej stronie.

Wraz z Komisją ds. Piłki Ręcznej Plażowej już jakiś czas temu przedstawialiśmy propozycję kalendarza rozgrywek seniorskich oraz młodzieżowych w sezonie 2023, ale dla ułatwienia zamieszczamy jeszcze raz w jednym miejscu. Kalendarz może ulec drobnym zmianom, ale na ten moment prezentuje się to jak w poniższych plikach.