Strona główna | Aktualności | WRĘCZENIE NAGRÓD DLA BHT PETRA PŁOCK

WRĘCZENIE NAGRÓD DLA BHT PETRA PŁOCK

fot. Grzegorz Trzpil

11 grudnia w Płocku odbyło się hitowe spotkanie pomiędzy Orlen Wisłą Płock i Łomżą Industrią Kielce. Na meczu byli obecni również plażowi piłkarze ręczni drużyny BHT Petra Płock, którym wręczono nagrody za zdobycie Mistrzostwa Polski oraz Klubowego Mistrzostwa Europy.

Nagrody wręczyli: Członek Zarządu ZPRP – Pan Marcin Kobylarz, Prezydent Miasta Płocka – Pan Andrzej Nowakowski i Sponsor drużyny ISP Group – Pan Seweryn Nocuń.

Artur Niesłuchowski tak komentuje zwycięstwo BHT Petry Płock w Porto Santo:

„Jadąc do Porto Santo za cel stawialiśmy sobie zajęcie jak najlepszego miejsca. Nie był to nasz pierwszy turniej tej rangi, wiec dobrze zdawaliśmy sobie sprawę z poziomu prezentowanego przez zespoły z europejskiej czołówki. Kluczem do sukcesu bez wątpienia była możliwość skompletowania mocnego składu opartego na zawodnikach, którzy wywalczyli Mistrzostwo i Puchar Polski oraz dodatkowa motywacja wynikającego z 10 jubileuszowego sezonu na piasku. W naszym dorobku na europejskich boiskach brakowało jedynie wygranej, wcześniej zajmowaliśmy drugie i trzecie miejsce w najważniejszych imprezach. Udało nam się spełnić nasze marzenie i jesteśmy szczęśliwi że zostało one dostrzeżone w Polsce. Dziękujemy ZPRP, Urzędowi Miasta Płocka i naszemu Sponsorowi firmie ISP za nagrody, które otrzymaliśmy przed meczem Orlen Wisła Płock – Łomża Industria Kielce.”

I dodaje: „W przyszłych latach, chcemy stawiać na rozwój grup młodzieżowych w naszym mieście. Dysponując nową infrastrukturą, chcemy zarażać miłością do piłki ręcznej plażowej nowe pokolenia szczypiornistów. Niezmiennie walczyć też będziemy o najwyższe lokaty w seniorskich rozgrywkach.”