Strona główna | Aktualności | Polki awansują dalej w Mistrzostwach Świata U18 ! Plan dalszych gier naszej drużyny

Polki awansują dalej w Mistrzostwach Świata U18 ! Plan dalszych gier naszej drużyny

Reprezentacja Polski juniorek awansowała do dalszych gier Mistrzostw Świata U18. Dwie wygrane, jedna porażka – tak prezentuje się bilans biało-czerwonych. Teraz trzy najlepsze zespoły z „naszej” grupa A złączą się z trzema najlepszymi zespołami grupy B, w jednej nowej grupie. Tym samym w walce o ćwierćfinał przyjdzie nam się zmierzyć z trzema drużynami z zestawu: Hiszpania, Ukraina, Brazylia, Indie. Poniżej zestawienie grupy A, komplet wyników, plan gier na czwartek oraz piątek, a także link do oficjalnego kanału IHF Competitions, gdzie transmitowane są wszystkie spotkania Mistrzostw Świata U18. Śledźcie uważnie plan kolejnych transmisji i razem kibicujmy naszym walecznym dziewczynom !

Plan gier w nowej grupie na czwartek 16.06.

https://www.ihf.info/competitions/youth-women/311/2022-ihf-womens-youth-u18-beach-handball-world-championship/89869/matches/2022-06-16

Plan gier w nowej grupie na piątek 17.06.

https://www.ihf.info/competitions/youth-women/311/2022-ihf-womens-youth-u18-beach-handball-world-championship/89869/matches/2022-06-17

UWAGA ! Proszę pamiętać, że w Grecji jest godzina do przodu !

Dla ułatwienia poszukiwań meczów naszej drużyny podajemy, że w nowej grupie, która dopiero zostanie utworzona, nasza drużyna oznaczona jest symbolem A2.

Oficjalny kanał IHF Competitions, gdzie transmitowane są wszystkie mecze Mistrzostw Świata U18:

https://www.youtube.com/channel/UCNxIzSQ_GOWPmpC_V1oQVIA