Strona główna | Aktualności | Turniej Finałowy o Puchar Polski odbędzie się w Inowrocławiu w dniach 21-22 maja

Turniej Finałowy o Puchar Polski odbędzie się w Inowrocławiu w dniach 21-22 maja

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Plażowej Damy Radę Inowrocław zorganizuje Turniej Finałowy o Puchar Polski w piłce ręcznej plażowej kobiet i mężczyzn w Inowrocławiu w terminie: 21-22 maja 2022 roku.

Turniej w Inowrocławiu odbędzie się w ramach I Memoriału Andrzeja Grabowskiego i Krzysztofa Pańki (zmarłych zawodników drużyny Ekoserwis Damy Radę Inowrocław, Mistrzów Polski oraz reprezentantów Polski w piłce ręcznej plażowej).

Impreza zostanie zorganizowana na dwóch boiskach do piłki ręcznej plażowej, z których jedno posiada pełne oświetlenie (teren Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu).

Przypomnijmy, że do rozgrywek o Puchar Polski może przystąpić każda drużyna będąca członkiem zwyczajnym ZPRP. Formuła rozgrywania zawodów zależna jest od liczby drużyn zgłoszonych do turnieju. Zgłoszenia do rozgrywek o Puchar Polski w piłce ręcznej plażowej kobiet i mężczyzn winny być przesłane do Komisji ds. Piłki Ręcznej Plażowej na mail plazowka@zprp.org.pl nie później niż na 14 dni przed rozpoczęciem zawodów.