Strona główna | Aktualności | Znamy uczestników “zRęcznie kręcimy na piasku” – edycja 2021

Znamy uczestników “zRęcznie kręcimy na piasku” – edycja 2021

Z przyjemnością przedstawiamy listę osób zaakceptowanych do udziału w projekcie, współfinansowanym przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, zRęcznie kręcimy na piasku – sezon 2021. Zainteresowanie projektem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Chęć prowadzenia zajęć zgłosiło ponad 80 nauczycieli i trenerów, przy zakładanych 26. Znacznie wzrosła też liczba dzieci ze szkół podstawowych, które będą trenowały plażówkę. Zakładaliśmy udział 416 młodych adeptów piłki ręcznej plażowej, a mamy ich już blisko 900!

Oto lista uczestników tegorocznej edycji. Ze wszystkimi skontaktujemy się niedługo podając szczegółowe zasady tegorocznego programu.

WojewództwoKlub/szkołaImię i nazwisko prowadzącego
DolnośląskieKPR Gminy KobierzyceBeata Skalska/Magdalena Słota
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej PolkowiceBeata Dziatkiewicz/Ewa Dziatkiewicz-Nieora
 UKS GOKiS Kąty WrocławskieAlicja Łukasik
Kujawsko-PomorskieMKS BrodnicaKatarzyna Brózda/Arkadiusz Kaniecki
 MSPR Junak WłocławekDamian Sidwa/Kinga Sidwa
SPRP Damy Radę InowrocławArkadiusz Fajok
Uczniowski Klub Sportowy AZS WłocławekMarcin Gozdalski
 Szkoła Podstawowa Kowalewo Pomorskie/UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie Robert Bejgier/Dorota Piątkowska
 Szkoła Podstawowa nr 18 w GrudziądzuBartłomiej Dominikowski
 Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w GrudziądzuMateusz Orłowski
LubuskiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w ŻaganiuPrzemysław Marciniak
ŁódzkieMKS Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiKamil Wasilewski/Mariusz Śpiewak
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej PABiKS PabianiceMateusz Oklejak/Magdalena Borowiec
MałopolskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Mszanie DolnejGrzegorz Szynalik
Uczniowski Klub Sportowy RoczynyMarek Pustelnik
MazowieckieBHT Petra PłockMarcin Miedziński/Filip Koper
 Miejski Klub Sportowy Pogoń SiedlceMichał Markowski
 MMKS Jutrzenka PłockAleksandra Rędzińska/Łukasz Maliszewski
MUKS 21 PłockŁukasz Świątek
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w ZwoleniuKrzysztof Stypiński
Uczniowski Klub Sportowy “23” PlockMichał Królikowski
 KS AZS AWF WarszawaAgnieszka Lewandowska
OpolskieFundacja Opolska Akademia Piłki RęcznejBogumił Baran
LKS OSiR KomprachciceAgnieszka Jochymek/Witold Kawulok
Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy w TułowicachAgnieszka Jochymek
PodlaskieMKS Dwójka ŁomżaAneta Konert
PomorskieStowarzyszenie Akademia Sportu Artura SiódmiakaAdam Lisiewicz/Jakub Malczewski/Karol Radecki
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 w SopocieKarolina Koperska
 SPR Wybrzeże GdańskPaulina Dajda
Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej Szczypiorniak-UstkaEwa Wrześniak/Agnieszka Sałach
 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w GdańskuMaciej Pieńczewski/Emil Kożuchowski
ŚląskieAkademia Handballu Ruch ChorzówMonika Ciesiółka
 Handball Club Husaria LubliniecJakub Olczyk/Damian Wieczorek
 Klub Sportowy Zgoda Ruda ŚląskaAdam Michalski/Józef Szmatłoch/Anna Samol/Joanna Bogusz
 Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach ŚląskichMichał Boczek
 Młodzieżowy Klub Sportowy Wiry Siódemka MysłowiceDawid Wilk
 Miejski Uczniowski Klub Sportowy “Skałka-Śląsk” ŚwiętochłowiceAndrzej Gajczewski/Piotr Herrmann
 SPR Grunwald Ruda ŚląskaŁukasz Wodarski
UKS Pawonków Adrian Sternik
ŚwiętokrzyskieKS KSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiJacek Wziątek/Maciej Cukierski/Tomasz Radowiecki
Szkoła Podstawowa nr 2 w PińczowieAnna Szproch
Warmińsko-MazurskieMKS MOSiR KętrzynKarol Niedziałkowski
Uczniowski Klub Sportowy Jedynka MorągKrzysztof Farjaszewski/Tomasz Kisielewski
WielkopolskieAPR Gladiator ObornikiKarolina Szczęsna/Urszula Filoda
 Bukowsko-Dopiewski KPRJarosław Sznycer
 KS Lakers PowidzKatarzyna Matyja
KS Pyrki Poznań Karolina Peda/Joanna Draszkiewicz
Klub Sportowy Szczypiorniak GnieznoMichał Grubczak
Uczniowski Klub Sportowy Pantery DopiewoPaweł Wolny
UKS Spartakus BukPiotr Popowicz/Marcin Kaczmarek
ZachodniopomorskieKSPR Gwardia KoszalinIwona Lejewska/Joanna Kraszewska
 KU AZS Politechnika KoszalińskaDariusz Dworaczyk/Iwona Cywińska
MKS CKS SMS SzczecinIzabela Franczak
Uczniowski Klub Sportowy Lider SławnoSzymon Biegajski