Strona główna | Aktualności | Otwarte Webinarium dla trenerów piłki ręcznej plażowej 2021 – Marcio Magliano. Ruszają zapisy!

Otwarte Webinarium dla trenerów piłki ręcznej plażowej 2021 – Marcio Magliano. Ruszają zapisy!

Mamy dla Was prezent od wielkanocnego zajączka: bezpłatne Webinarium przygotowane i prowadzone przez Marcio Magliano – trenera reprezentantek Brazylii, które pod jego wodzą zdobyły tytuł Mistrzyń Świata i wygrały The World Games.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich: dla tych, którzy od lat zajmują się piłką ręczna plażową, a także dla tych, którzy chcą stawiać pierwsze kroki w tej wspaniałej dyscyplinie. Zapraszamy trenerów, nauczycieli, zawodników, sędziów i wszystkich zainteresowanych. Kurs obejmuje wszelkie sprawy związane z piłką ręczną plażową, więc warto, by jak najwięcej osób posłuchało i zobaczyło, co przygotowała tak znana i szanowana postać jak Marcio Magliano.

Wyjątkowe webinarium, prowadzone przez wyjątkowego prelegenta. W tym po prostu trzeba wziąć udział. Dla uczestników przewidujemy wydanie zaświadczeń, które będą w przyszłości dawały możliwość do występowania o licencję plażową (udział w tego rodzaju kursie będzie jednym z warunków).

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim, ale w razie potrzeby pomocą służy Daniel Hardek, który przetłumaczył też wszystkie prezentacje na język polski.

Aby wziąć udział w szkoleniu online należy wypełnić formularz, również online. Znajdziecie go TUTAJ. Zgłoszenia przyjmujemy do najbliższego czwartku włącznie. Osobom zapisanym prześlemy link do szkolenia.

Zapraszamy także do zapoznania się z bezpłatnym ebook-iem “BEACH HANDBALL ON HANDS”, w którym Marcio Magliano zaprasza do stawiania pierwszych kroków na piasku i gry w piłkę ręczną plażową! Ebook dostępy TUTAJ.