Strona główna | Aktualności | BEACH HANDBALL ON HANDS – bezpłatny ebook Marcio Magliano

BEACH HANDBALL ON HANDS – bezpłatny ebook Marcio Magliano

Przedstawiamy bezpłatny ebook „BEACH HANDBALL ON HANDS”, w którym Marcio Magliano – przez wiele lat trener Reprezentacją Brazylii w Piłce Ręcznej Plażowej Kobiet, najbardziej utytułowanej drużyny świata – zaprasza do stawiania pierwszych kroków na piasku i gry w piłkę ręczną plażową!

BEACH HANDBALL ON HANDS – Kliknij TUTAJ
Marcio Magliano – trener Reprezentacji Brazylii w Piłce Ręcznej Plażowej Kobiet to Brazylijczyk, urodzony w Niterói/RJ, jego pierwszy kontakt z piłką ręczną miał miejsce w 1991 roku jako ośmiolatek, a z piłką ręczną plażową w 1995. Jako zawodnik był Mistrzem Brazylii Carioci i Uniwersytetów, Był powołany do gry w reprezentacji Brazylii w tradycyjnej piłce ręcznej i jej plażowej odmianie. Jego kariera została przedwcześnie przerwana w wieku 26 lat z powodu przewlekłej choroby nerek i to wtedy postanowił oddać się karierze trenerskiej, którą  rozpoczął mając 18 lat. Przez ostatnie 8 lat dzielił swój czas pomiędzy świat korporacji, a piłkę ręczną plażową. Jest trenerem reprezentacji Brazylii kobiet i klubu CEPRAEA.  Autor ma na swoim koncie, wiele sukcesów osiągniętych jako trener: trzykrotny mistrz świata (2010,2012,2014), zwycięzca The World Games (2017), trzykrotny zwycięzca Igrzysk PANAM i Mistrzostw Ameryki Południowej (2012, 2014, 2018), a także mistrz Brazylii (2009,2012,2013,2014 i 2018). Rozwijając piłkę ręczną plażową współpracował wieloma krajami w tym z Ekwadorem, Paragwajem i Argentyną, prowadząc kursy, a także szkoląc zawodników i trenerów.

UWAGA! Już wkrótce Marcio Magliano przeprowadzi szkolenia online z podstaw piłki ręcznej plażowej przeznaczone specjalnie dla polskich trenerów, nauczycieli, instruktorów i wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć przygodę z plażówką!