Strona główna | Aktualności | Program Klub – nabór wniosków tylko do 15.03.2021

Program Klub – nabór wniosków tylko do 15.03.2021

Przypominamy, że jeszcze tylko do 15.03.2021 r. trwa nabór wniosków na realizację w 2021 r. Programu KLUB. Program i jego opis znajdziecie tutaj: https://www.gov.pl/web/archiwum-sport/nabor-wnioskow-na-realizacje-w-2021-r-programu-klub

WAŻNE! W przypadku, gdy w Waszym klubie funkcjonują sekcje piłki ręcznej oraz piłki ręcznej plażowej możecie wystąpić o dofinansowanie w kwocie 15 000,00 zł jako klub wielosekcyjny! Warto więc uruchomić sekcję piłki recznej plażowej, gdyż dla klubu jednosekcyjnego dofinansowanie wynosi 10 000,00 zł.

Uwaga! Wnioski należy składać w elektronicznym systemie AMODIT, w którym nie wpisano jeszcze jako sportu piłki ręcznej plażowej, ale po rozmowie z Koordynatorem Projektu z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu zostało ustalone, że w miejscu wpisywania sekcji, których dotyczy wniosek należy przykładowo wpisać: Pozycja 1 – piłka ręczna (rozwija się automatycznie w systemie) oraz Pozycja 2 – Inne (rozwija się automatycznie).

W części opisowej składanego wniosku należy wyjaśnić, że wniosek dotyczy piłki ręcznej oraz piłki ręcznej plażowej. Przykładowo:

W przypadku wystąpienia problemów przy wypełnianiu wniosku w elektronicznym systemie AMODIT prosimy o przesyłanie pytań na adres: plazowka@zprp.org.pl Postaramy się pomóc!