Strona główna | Aktualności | W Instytucie Sportu o piłce ręcznej plażowej.

W Instytucie Sportu o piłce ręcznej plażowej.

W Instytucie Sportu odbyło się spotkanie podsumowujące pierwszy rok piłki ręcznej plażowej w Systemie Sportu Młodzieżowego. Zespół Metodyczny – Systemu Sportu Młodzieżowego Instutu Sportu reprezentowali panowie: Włodzimierz Pazik, Jan Żółkiewski oraz Konrad Świętochowski, a przedstawicielem Związku Piłki Ręcznej w Polsce był Marek Góralczyk.

700 meczów rozegranych przez 2600 zawodniczek i zawodników w ciagu 70 dni zostało pozytywnie ocenionych i daje duże nadzieję na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój młodzieżowej plażówki w kolejnych latach. W trakcie spotkania omówiono też Regulamin ogólny SSM i Regulamin szczegółowy dla piłki plażowej, a także wyjaśnione zostały wymogi przyznawania punktów w SSM.

Spotkanie było również okazją do podziękowania przedstawicielom Instytutu za okazaną pomoc i wszelkie przekazane wskazówki w tym debiutanckim sezonie! Dziękujemy bardzo 🙂

Już wkrótce więcej informacji na temat młodzieżowych rozgrywek w piłce ręcznej plażowej w sezonie 2021 zarówno tych klubowych jak i dotyczących reprezentacji wojewódzkich!