Strona główna | Aktualności | 1. Tydzień Piłki Ręcznej Plażowej IHF, 5-11.10.2020

1. Tydzień Piłki Ręcznej Plażowej IHF, 5-11.10.2020

Wirtualna Akademia Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej zaprasza w dniach 5-11.10.2020 r. na 1. Tydzień Piłki Ręcznej Plażowej IHF!

W ramach Tygodnia Piłki Ręcznej Plażowej IHF codziennie o 14:00, z wyjątkiem wykładu inauguracyjnego, który odbędzie się 5.10.2020 r. o godzinie 13:00, będą prezentowane wykłady online (około 60 minut + 15 minut na pytania) dotyczące różnych aspektów piłki ręcznej plażowej. Wśród tematów znajdziecie zarówno sprawy szkoleniowe, jak i interpretacje sędziowskie, a także prezentację „dobrych praktyk” w piłce ręcznej plażowej z różnych stron świata. 

Wśród znamienitych wykładowców znaleźli się również Delegat Techniczny Piłki Ręcznej Plażowej w IHF – Joanna Brehmer, która w czwartek 8.10.2020 r. omówi karanie progresywne i rzuty karne w piłce ręcznej plażowej oraz Dyrektor ds. Współpracy z Zagranicą i Piłki Ręcznej Plażowej w Związku Piłki Ręcznej w Polsce – Marek Góralczyk, który  w sobotę 10.10.2020 r. przedstawi informacje o organizowanym w Polsce od 2017 roku cyklu rozgrywek PGNiG Summer Superliga. Moderatorką wszystkich sesji będzie Courtney Gahan.

zdj. www.ihf.info

Wykłady będą transmitowane na żywo w serwisie Zoom, z linkami do wykładów wysyłanymi do zarejestrowanych uczestników. Wykłady będą również transmitowane na stronie IHF na Facebooku, jednak niektóre funkcje, takie jak funkcja pytań, a także języki tłumaczenia (francuski, hiszpański, rosyjski i arabski), będą dostępne tylko w Zoom.

Dlatego już dzisiaj zapoznajcie się z programem 1. Tygodnia Piłki Ręcznej Plażowej IHF oraz nie zapomnijcie o rejestracji, by móc aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Rejestracja tutaj:

http://ihfeducation.ihf.info/Registration?returnurl=%2f

Cały artykuł na temat 1 Tygodnia Piłki Ręcznej Plażowej IHF: https://www.ihf.info/media-center/news/1st-ihf-beach-handball-week-next-step-ihf-virtual-academy