Strona główna | Aktualności | Europejska piłka ręczna plażowa w nowej odsłonie

Europejska piłka ręczna plażowa w nowej odsłonie

Odświeżony logotyp EHF piłki ręcznej plażowej

Europejska Federacja Piłki Ręcznej zaprezentowała nowy logotyp oraz odświeżoną stronę poświęconą plażówce. Jak czytamy na stronie beach.eurohandball.com nowe logo dedykowane piłce ręcznej plażowej idealnie pasuje do pozostałych logotypów rozgrywek halowych, które zostały zaprezentowane w lipcu. Główną inspiracją przy jego tworzeniu było słońce i jego promienie.

Ponadto widoczność piłki ręcznej plażowej na nowej stronie internetowej EHF’s new Home of Handball (w dosłownym tłumaczeniu – nowego Domu Piłki Ręcznej EHF-u) zyskała większe znaczenie. Na stronie docelowej znajdują się sekcje zawierające wiadomości, wyniki, historię, a także informacje o edukacji i nauczaniu.

Zapraszamy do odwiedzenia: www.beach.eurohandball.com

Sekretarz Generalny EHF Martin Hausleitner: „Wprowadzenie nowego logotypu piłki ręcznej plażowej stanowi znaczący krok naprzód w zaangażowaniu EHF w rozwój i promocję tej dyscypliny w Europie i poza nią.

Piłka ręczna plażowa odgrywa ważną rolę w wielu aspektach planu generalnego EHF, szczególnie na poziomie amatorskim, gdzie mini piłka ręczna plażowa jest szczególnie ważna.

Jednak wprowadzenie nowej marki odgrywa kluczową rolę, jeśli chodzi o kształtowanie ogólnego wizerunku tego sportu, przy czym rozwój jest ważnym priorytetem”.

Ole Jorstad, Przewodniczący Komisji Plażowej EHF: „Nowa tożsamość marki piłki ręcznej plażowej zwraca szczególną uwagę na wartości i przekonania tego sportu: zabawa, odwaga, konkurencyjny, urzekający, nowoczesny i łączący.

Cieszymy się, że znaczenie piłki ręcznej plażowej w EHF zostało docenione i, że sport ten cieszy się opieką i uwagą na jaką zdecydowanie zasługuje.

Mając na uwadze najwyższy cel uczynienia piłki ręcznej plażowej dyscypliną olimpijską, stworzenie nowej tożsamości marki i plażowego DNA daje tej dyscyplinie idealne podstawy do rośnięcia w siłę, co jest dopiero początkiem ekscytującej przyszłości, ekscytującej podróży piłki ręcznej plażowej.”

Piłka ręczna plażowa jest częścią gry. Do zobaczenia na plaży !

Aby przeczytać cały artykuł należy KLIKNĄĆ TU.

zdj. beach.eurohandball.com