Strona główna | Aktualności | Bądź częścią #BeActive Europejskiego Tygodnia Sportu 2020!

Bądź częścią #BeActive Europejskiego Tygodnia Sportu 2020!

Piłka ręczna plażowa zaprasza do udziału w Europejskim Tygodniu Sportu #BeActive 2020, który odbędzie się w dniach 23-30 września 2020 r. Będzie to już szósta edycja akcji, wspieranej przez Europejską Federację Piłki Ręcznej.

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu promowanie sportu i aktywności fizycznej w całej Europie. W Polsce organizatorem ETS jest Ministerstwo Sportu. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

Wczorajsze wydarzenie w Brodnicy było jednym z elementów Kampanii promującej piłkę ręczną plażową dla różnych grup wiekowych, która jest realizowana w ramach projektu realizowanego przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce, a współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu.

Jak wziąć udział?

Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcji zapraszamy do zgłaszania swoich inicjatyw na polskiej stronie Europejskiego Tygodnia Sportu! Zachęcamy do oznaczania w swoich postach/zdjęciach/relacjach z tego wydarzenia Piłkę Ręczną Plażową.