Strona główna | Aktualności | „zRęcznie kręcimy na piasku 2020” – ważne informacje

„zRęcznie kręcimy na piasku 2020” – ważne informacje

Sezon 2020 wielkimi krokami zbliża się do końca, podobnie jak projekt „zRęcznie kręcimy na piasku”. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wykonaną pracę.

Ten rok jest rekordowy pod względem liczby zajęć, które odbywają się na terenie całego kraju. Zainteresowanie jest o wiele większe niż nasze najśmielsze przypuszczenia. Niestety środki przyznane na przeprowadzenie akcji są ograniczone. Chęć prowadzenia zajęć zgłosiło prawie 60 nauczycieli i trenerów, przy zakładanych 35. W takim wypadku informujemy wszystkich trenerów, że zajęcia jak najbardziej mogą być kontynuowane, natomiast już nieodpłatnie. Oczywiście treningi, które odbyły się do momentu wydania tego komunikatu (zgodnie z dotychczasowymi harmonogramami) zostaną rozliczone tak jak dotychczas.

Widząc ogromne zainteresowanie dołożymy wszelkich starań, by w kolejnych latach uzyskać możliwie jak największe finansowanie na akcję pt. „zRęcznie kręcimy na piasku”. Raz jeszcze wszystkim dziękujemy za ten rok. Co raz więcej osób uprawia naszą ukochaną dyscyplinę sportu i miejmy nadzieję, że w kolejnych latach ten wskaźnik będzie szedł cały czas do góry.