Strona główna | Aktualności | Pierwszy w 2020 roku turniej eliminacyjny do MP odbędzie się w Inowrocławiu.

Pierwszy w 2020 roku turniej eliminacyjny do MP odbędzie się w Inowrocławiu.

Ruszają turnieje eliminacyjne do mistrzostw Polski w piłce ręcznej seniorów i seniorek. Pierwsz z nich zostanie rozegrany w Inowrocławiu.

Zgłoś swoą drużynę, najpóźniej do 3.07.2020 r. tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1Let_k9VBzbrnF1ATZzAvqS7XaG_6TF1gNYQtJ43NWuI/viewform?fbclid=IwAR1wJoauFMbP9mCJ7uBF7pp9HrXWUqWoQCrJwVwAy2LjN66nCLbeH87QWPw&edit_requested=true

Przypomnijmy, że sezon 2019-2020 rozpoczął się już 5.08.2019 roku i zostały rozegrane do tej pory 3 turnieje eliminacjne do mistrzostw Polski w: Bielsku Białej, Łodzi i Kielcach.

Ten rok nie będzie łatwy dla organizatorów turniejów eliminacyjnych. Z jednej strony reżim sanitarny wynikający ze stanu pandemicznego i ograniczenie do 150 uczestników, a z drugiej strony coraz większa liczba drużyn piłki ręcznej plażowej – to akurat bardzo cieszy – powodują, że koniecznym stanie się ograniczanie liczby drużyn uczestniczących w jednym turnieju lub liczby zawodników w drużynie.

Komisja ds. Piłki Ręcznej Plażowej, która jest organem prowadzącym rogrywki o mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej liczy na zrozumienie chętnych do gry na plaży oraz na złagodzenie obostrzeń sanitarnych, co pozwoli na udział w turniejach wszystkich zainteresowanych.