Strona główna | Aktualności | Zajęcia “zRęcznie kręcimy na piasku” 2020 AKTUALIZACJA LIPIEC

Zajęcia “zRęcznie kręcimy na piasku” 2020 AKTUALIZACJA LIPIEC

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia w ramach programu “zRęcznie kręcimy na piasku” w bieżącym sezonie podali gdzie i kiedy będą prowadzone zajęcia. Zapraszamy do udziału i życzymy udanego kręcenia!

Uwaga: Harmonogram jest aktualizowany na bieżąco

WojewództwoKlub/szkołaImię i nazwisko prowadzącegoZajęciaMiejsce
DolnośląskieUKS GOKiS Kąty WrocławskieAlicja Łukasikpon, wt, śr 14:30-16:00Boisko do piłki ręcznej plażowej przy SP nr 2 w Kątach Wr.
 UKS GOKiS Kąty WrocławskieBeata Skalskapon, wt, śr 14:30-16:00Boisko do piłki ręcznej plażowej przy SP nr 2 w Kątach Wr.
Kujawsko PomorskieMKS BrodnicaKatarzyna Brózda2005/2006 – pon 16:15-17:15
2007 – pon, śr 15:15-16:15
2008 – śr 16:15-17:15
Boisko
piaszczyste
SP nr 7 Brodnica
 MSPR Junak WłocławekDamian Sidwa/Kinga Sidwa2005 – pon, śr 17:00-18:00
2006 – wt, czw 17:00-18:00
Park Słodowo, Włocławek
 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie Robert Bejgierwt, czw 10:00-12:00CRiS w Kowalewie Pomorskim – boisko piaskowe
 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie Dorota Piątkowskawt, czw 10:00-12:00CRiS w Kowalewie Pomorskim – boisko piaskowe
SPR Damy Radę InowrocławArkadiusz Fajok2009 i młodsi – wt, czw 18:00-19:00
2005-2008 – wt, czw 19:00-20:00
Boisko do piłki ręcznej plażowej OSiR Inowrocław
 SP nr 18 GrudziądzBartłomiej Dominikowskipon 8:00-9:00-10:00 (2 grupy)
czw 8:00-9:00-10:00 (2 grupy)
przerwa 11 – 18.07 
Boisko przy SP nr 18 w Grudziądzu 
 MKS BrodnicaArkadiusz Kaniecki2005/2006 – pon, śr 13:00-14:00
10.07 13:00-14:00
16.07 10:00-11:00
2007 – pon, śr 12:00-13:00
10.07. 11:00-13:00
Boisko
piaszczyste
SP nr 7 Brodnica
SP nr 20 GrudziądzMateusz Orłowski2007/2008/2009 i mł.:
pon, śr, pt 16.30-17.50
Plaża Delfin, Grudziądz
LubuskieUKS Szczypiorniak Zielona GóraMarek Książkiewicz/Dawid Piechowiakśr, pt 17:00-19:00Plaża kąpieliska miejskiego w Ochli (ul. Botaniczna, Zielona Góra)
ŁódzkieSP nr 1 SulejówGrzegorz Ruciński/Łukasz Nojekwt, czw 15:00-17:00. Łukasz Nojek w czerwcuSP nr Sulejów, ul. Konecka 45, Sulejów
 MKS PiotrkowianinKamil Wasilewskiwt, śr, czw 10:00-12:00 (do 22.07)Boisko plażowe OSIR Piotrków Trybunalski
SP nr 2 Konstantynów ŁódzkiSylwester Karpiszwt, czw 17:00-19:00SP nr 2 Konstantynów Łódzki
Chojeński Klub Sportowy – ŁódźTomasz Walickiwt 17:00-18:30, pt 16:30-18:00MOSiR Stawy Jana ul. Rzgowska 247, Łódź
 Anilana ŁódźTomasz Rutkowskiśr 18:00-19:30, sob 9:00-10:30MOSiR ŁÓDŹ ul. Małachowskiego 5/7/9
 Anilana ŁódźAdam Jędraszczykśr 16:30-18:00, sob 10:30-12:00MOSiR ŁÓDŹ ul. Małachowskiego 5/7/9
 MKS PiotrkowianinMariusz Śpiewakwt, śr, czw 12:00-14:00 (do 22.07)Boisko plażowe OSIR Piotrków Trybunalski
MałopolskieUKS RoczynyMarek Pustelnikpon, śr 16:00-18:00Boisko piaszczyste przy stadionie
UKS Sęp WilczyskaZbigniew Ligęzawt 15:00-16:30 (klasy 4-6)
czw 16:00-17:30 (klasy 7-8)
pt 15:00-16:00 (grupa mieszana)
SP w Wilczyskach, Wilczyska 29; 38-350 Bobowa
 UMKS PMOS Chrzanów Leszek Wójcik pon, śr 15:00-16:30 Boiska do plażowki , ul. Wyszyńskiego 19, Chrzanów
MazowieckieMonta Beach Volley ClubJoanna Godlewskawt, czw 16:00-18:00Monta Beach Volley Club
MMKS Jutrzenka PłockAleksandra Rędzińskawt, czw 17:00-19:00ORLIK przy SP 23 w Płocku / plaża „Sobótka” Płock
 MMKS Jutrzenka PłockŁukasz Maliszewskiwt, czw 15:00-17:00 (Plaża Sobótka)
lub 15:30-17:30 (ORLIK przy SP 23 w Płocku)
ORLIK przy SP 23 w Płocku / plaża „Sobótka” Płock
 AZS AWF WarszawaAgnieszka Lewandowskapon, śr 17:00-18:30 (dziewczynki)AWF Warszawa
 MUKS 21 PłockŁukasz Świątekpon, śr 15:00-17:00 (do 27.07)Plaża „Sobótka” Płock
OpolskieOrzeł OpoleBogumił Baranpon 16:15-17:15, wt 2.06, 9.06 i 30.06 16:15-17:15
czw 17:30-18:00, pt 5.06, 12.06, 26.06 16:15-17:15
sb 20.06, 27.06 9:00-10:00, ndz 21.06, 28.06 9:00-10:00
Centrum Sportu Opole, Wandy Rutkiewicz 10, 45-805 Opole / Kompleks Rekreacyjno – Sportowy, Kowalska 2, 45-590 Opole
PodlaskieMKS Dwójka ŁomżaAneta Konertpon, śr 16:00-17:30, pt 16:00-17:00Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży
PomorskieSP nr 8 SopotKarolina Koperskapon, śr 14:00-15:00, wt, czw 16:30-17:30Boisko SP nr 8 Sopot lub Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 SAS Artura SiódmiakaAndrzej Saramakpon, śr 17:30-18:30SP, ul. Szkolna 2, 82-500 Rakowiec
 SP nr 42 Gdańsk (ZSP nr 2)Paweł Pajewski/Maciej Pieńczewskiwt, czw 16:00-18:00Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 UKS Conrad GdańskPaweł Ciszewskiwt, czw 16:30-18:00 (przerwa w zajęciach 4-14.07)Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 SPR Wybrzeże GdańskPaulina Dajdasob, 10:00-12:00 i 12:00-14:00Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 SP nr 42 Gdańsk (ZSP nr 2)Maciej Pieńczewskipon, śr 16:00-18:00Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 SP nr 42 Gdańsk (ZSP nr 2)Emil Kożuchowskipon, śr 16:00-18:00Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 SP nr 42 Gdańsk (ZSP nr 2)Olga Kożuchowska/Emil Kożuchowskiwt, czw 16:00-18:00Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 SAS Artura SiódmiakaJakub Bonisławskipon, śr 18:00-20:00Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 SAS Artura SiódmiakaKarol Radeckiwt, czw 17:00-19:00, czw 19:00-20:00Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 SAS Artura SiódmiakaJakub Malczewskiwt, czw 17:00-19:00, czw 19:00-20:00Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
 UKS Conrad GdańskSylwia Hulbójwt, czw 16:30-18:00 Plaża Brzeźno Gdańsk, wejście nr 53
ŚląskieUKS PawonkówAdrian Sternikpon, śr, pt 17:00-18:30Łagiewniki Wielkie
MUKS Skałka – Śląsk ŚwiętochłowiceAndrzej Gajczewski/Piotr Hermannpon 16:00-18:00 (A.Gajczewski)
pt 16:00-18:00 (P.Herrmann)
OSiR SKAŁKA al. Parkowa Świętochłowice – boisko do piłki ręcznej plażowej
MUKS Siódemka MysłowiceMaria Ryś/Dawid Wilk/Janusz Szymczykpon, śr 14:00-15:30Mysłowice “Park Słupna” / boisko przy SP nr 4 w Mysłowicach
MUKS Siódemka MysłowiceMaria Ryś/Dawid Wilk/Janusz Szymczykpt 14:00-15:30Mysłowice “Park Słupna” / boisko przy SP nr 4 w Mysłowicach
 SP KSW LubliniecJakub Olczykwt 14:00-16:00ul. Piłsudskiego 8 lub ul. Sądowa 9, Lubliniec
 SP KSW LubliniecJakub Olczyksob 9:00-11:00ul. Piłsudskiego 8 lub ul. Sądowa 9, Lubliniec
Warmińsko-MazurskieMLKS Czarni OleckoDariusz Dźwilewskiwt, czw 18:00-20:00Boisko na plaży Szyjka w Olecku
 MKS MOSiR Kętrzyn Karol Niedziałkowskiwt 9.06, 16.06, 30.06 śr 10.06, czw 18.06 16:30-18:30
wt 23.06, 30.06 czw 25.06 9:00-11:00
Kompleks rekreacyjno-sportowy „Kętrzynianka”, ul. Szpitalna 1
WielkopolskiePyrki PoznańKarolina Peda/Alicja Ślęzak2005-2006
wt, czw 12:00-14:00
SP nr 46 Poznań, ul. Inowrocławska, Poznań
 Pyrki PoznańAlicja Ślęzak2007 i młodsze
wt, czw 10:00-12:00
SP nr 46 Poznań, ul. Inowrocławska, Poznań
 MKS Nielba WągrowiecBartosz Świeradwt 14:00-15:30, czw 14:00-15:30
pt 14:00-15:00.
OSIR Wągrowiec, ul. Kościuszki 59
 BHT Lakers PowidzKatarzyna Matyjawt, czw 17:00-19:00ul. Źródlana, Powidz (boisko sportowe)
ZachodniopomorskieKU AZS Politechnika Koszalińska Dariusz Dworaczykpon-sb 11:00-13:00 (dziewczynki)Boisko do piłki ręcznej plażowej Politechnika Koszalinska
 KU AZS Politechnika Koszalińska Joanna Dworaczykpon-sb 10:00-12:00 (chłopcy)Boisko do piłki ręcznej plażowej Politechnika Koszalinska