Strona główna | Aktualności | Znamy uczestników “zRęcznie kręcimy na piasku” – edycja 2020

Znamy uczestników “zRęcznie kręcimy na piasku” – edycja 2020

Z przyjemnością przedstawiamy listę osób zaakceptowanych do udziału w projekcie, współfinansowanym przez Ministerstwo Sportu, zRęcznie kręcimy na piasku – sezon 2020! Zainteresowanie projektem przeszło nasze oczekiwania. Chęć prowadzenia zajęć zgłosiło prawie 60 nauczycieli i trenerów, przy zakładanych 35. Znacznie wzrosła też liczba dzieci ze szkół podstawowych, które będą trenowały plażówkę. Zakładaliśmy udział 560 młodych adeptów piłki ręcznej plażowej, a mamy ich już ponad 800!

Oto lista uczestników tegorocznej edycji, ze wszystkimi skontaktujemy się niedługo podając szczegółowe zasady tegorocznego programu:

WojewództwoKlub/szkołaImię i nazwisko prowadzącego
DolnośląskieUKS GOKiS Kąty WrocławskieBeata Skalska
 UKS GOKiS Kąty WrocławskieAlicja Łukasik
Kujawsko-PomorskieMKS BrodnicaKatarzyna Brózda
 MSPR Junak WłocławekDamian Sidwa/Kinga Sidwa
 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie Robert Bejgier
 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie Dorota Piątkowska
 SPR Damy Radę InowrocławArkadiusz Fajok
 SP nr 18 GrudziądzBartłomiej Dominikowski
 MKS BrodnicaArkadiusz Kaniecki
 SP nr 20 GrudziądzMateusz Orłowski
LubuskieUKS Szczypiorniak Zielona GóraMarek Książkiewicz/Dawid Piechowiak
ŁódzkieSP nr 1 SulejówGrzegorz Ruciński/Łukasz Nojek
 MKS PiotrkowianinKamil Wasilewski
SP nr 2 Konstantynów ŁódzkiSylwester Karpisz
 Chojeński Klub Sportowy – ŁódźTomasz Walicki
 Anilana ŁódźTomasz Rutkowski
 Anilana ŁódźAdam Jędraszczyk
 MKS PiotrkowianinMariusz Śpiewak
MałopolskieUKS RoczynyMarek Pustelnik
UKS Sęp WilczyskaZbigniew Ligęza
 UMKS PMOS Chrzanów Leszek Wójcik 
MazowieckieMonta Beach Volley ClubJoanna Godlewska
 BHT Petra PłockFilip Koper
 MMKS Jutrzenka PłockAleksandra Rędzińska
 MMKS Jutrzenka PłockŁukasz Maliszewski
 AZS AWF WarszawaAgnieszka Lewandowska
 Szczypiorniak LesznowolaHubert Wolski/Michał Zieliński
 MUKS 21 PłockŁukasz Świątek
OpolskieOrzeł OpoleBogumił Baran
PodlaskieMKS Dwójka ŁomżaAneta Konert
PomorskieSP nr 8 SopotKarolina Koperska
 SAS Artura SiódmiakaAndrzej Saramak
 SP nr 42 Gdańsk (ZSP nr 2)Paweł Pajewski
 UKS Conrad GdańskPaweł Ciszewski
 SPR Wybrzeże GdańskPaulina Dajda
 SP nr 42 Gdańsk (ZSP nr 2)Maciej Pieńczewski
 SP nr 42 Gdańsk (ZSP nr 2)Emil Kożuchowski
 SP nr 42 Gdańsk (ZSP nr 2)Olga Kożuchowska
 SAS Artura SiódmiakaJakub Bonisławski
 SAS Artura SiódmiakaKarol Radecki
 SAS Artura SiódmiakaJakub Malczewski
 UKS Conrad GdańskSylwia Hulbój
ŚląskieSP nr 15 Tarnowskie Góry – rocznik 2006Joanna Banasik-Noczyńska
 SP nr 15 Tarnowskie Góry – rocznik 2008Joanna Banasik-Noczyńska
 UKS PawonkówAdrian Sternik
 MUKS Skałka – Śląsk ŚwiętochłowiceAndrzej Gajczewski/Piotr Hermann
 UKS Imperium KatowiceKatarzyna Tyl
 SP KSW Lubliniec – rocznik 2005Jakub Olczyk
 SP KSW Lubliniec – roczniki 2007-2009Jakub Olczyk
Warmińsko-MazurskieMLKS Czarni OleckoDariusz Dźwilewski
UKS Vambresia WąbrzeźnoBogdan Taczyński
 MKS MOSiR Kętrzyn Karol Niedziałkowski
WielkopolskiePyrki PoznańSylwia Korniluk
 Pyrki PoznańAlicja Ślęzak
 MKS Nielba WągrowiecBartosz Świerad
 Lakers PowidzKatarzyna Matyja
ZachodniopomorskieKU AZS Politechnika Koszalińska Dariusz Dworaczyk
 KU AZS Politechnika Koszalińska Joanna Dworaczyk