Strona główna | Aktualności | ŁZPR WSPIERA PLAŻÓWKĘ!

ŁZPR WSPIERA PLAŻÓWKĘ!

Łódzki Związek Piłki Ręcznej (ŁZPR) bardzo aktywnie włącza się w promocję i realnie wspiera piłkę ręczną plażową.

13.05.2020 r. Prezydium Zarządu ŁZPR podjęło decyzję o rozpoczęciu zapisów chętnych do udziału w eliminacjach wojewódzkich do mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Co ciekawe, planowany jest start dużyn z województwa Łódzkiego w kategoriach wiekowych: młodzik/młodziczka, junior/juniorka młodsza i junior/juniorka!

ŁZPR będzie też wspierał kluby, które zgłoszą się do rozgrywek plażowych. Kluby otrzymają linie do wytyczania boisk oraz piłki do gry w plażową piłkę ręczną.

Przypomnijmy, że ŁZPR jest współorganizatorem turniejów finałowych o mistrzostwo Polski juniorów/juniorek młodszych, które odbędą się w Sulejowie w dniach 4-6.09.2020 r.

To fantastyczne informacje i stąd składamy nasze gorące podziękowania Markowi Sobolczykowi Prezesowi ŁZPR za osobiste zangażowanie w promowanie piłki ręcznej plażowej w województwie Łódzkim. Dziękujemy też członkom Zarządu ŁZPR oraz wszystkim osobom zaangażownym w projekt rozwijania plażówki w wydaniu lokalnym i krajowym.

Więcej o decyzjach Prezydium ŁZPR przeczytaj tutaj: http://www.lodzkizpr.pl/index.php?news=522&fbclid=IwAR2PYpAg2OYVnmVRcKHwNLBY_AQGynXqEsNQm5tEamyFXmR4RuWERKXRl9M