Strona główna | Aktualności | Prestiżowe nominacje EHF i IHF dla Polek!

Prestiżowe nominacje EHF i IHF dla Polek!

W ostatnich dniach Europejska Federacja Piłki Ręcznej wybrała sędziów i delegatów na tegoroczne EBT Finały, które zostaną rozegrane w dniach 4-7.06.2020 r. w Larnace (Cypr) oraz na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Plażowej juniorek i juniorów do lat 16., które odbędą się w Silvi Marina (Włochy) w dniach 8-11.07.2020 r..

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych par sędziowskich znalazły się Sylwia Bartkowiak i Weronika Łakomy, które otrzymały nominacje na obie te imprezy.

Sylwia Bartkowiak i Weronika Łakomy

Agnieszka Skowronek będzie pełniła rolę delegata technicznego IHF w czasie Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Plażowej, które winny się odbyć w dniach 30.06-05.07 we włoskiej miejscowości Pescara. Agnieszka została również nominowana przez EHF jako delegat techniczny na mistrzostwa Europy juniorów i juniorek do lat 16., które odbędą się w odległej o kilkanaście kilometrów od Pescary miejscowości Silvi Marina.

Agnieszka Skowronek (w środku)

Gratulujemy prestiżowych nominacji świadczących o docenianiu umiejętności naszych dziewczyn przez władze światowej i europejskiej piłki ręcznej plażowej.

p.s. Mamy nadzieję, że imprezy te odbędą się w tym roku choć sytuacja związana z Koronawirusem – zwłaszcza we Włoszech – może przeszkodzić w ich organizacji w zakładanych terminach i lokalizacjach.