Strona główna | Aktualności | Polskie drużyny zagrają w zimowym turnieju w Pradze

Polskie drużyny zagrają w zimowym turnieju w Pradze

Zimowe granie na piasku robi się coraz bardziej popularne. Kilka polskich drużyn, z których część brała udział w niedawno rozegranym Superpucharze Polski, zdecydowało się wziąć udział w turnieju Winter Prague Open Beach Handball, który odbędzie się w najbliższy weekend. Pod balonem klubu Beachclub Ládví zobaczymy aż 6 polskich zespołów. W turnieju męskim do rozgrywek zgłosiły się zespoły UKS Gokis Katy Wroclawskie, BHT Damy Rade Inowroclaw, UKS Grom Jasienica oraz BHT Lakers Powidz. W sumie 13 męskich zespołów zostało podzielone na 3 grupy.

W turnieju kobiet zobaczymy zdobywczynie Superpucharu Polski BHT Pyrki Poznań oraz BHT Byczki Kowalewo Pomorskie. Do turnieju kobiet zgłosiło się w sumie 6 drużyn, które rozpoczną od rozgrywek każdy z każdym. Mecze drużyn seniorskich potrwają cały weekend. W Pradze zostanie także rozegrany turniej drużyn młodzieżowych. 5 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców powalczy w turnieju juniorskim.

Wszystkie wyniki i rozpiski znajdziecie tutaj (wymaga założenia konta lub zalogowania się przez Facebook). Informacje o turnieju można też znaleźć na profilu – Prague Open Beach Handball.