Strona główna | Aktualności | Europejski Tydzień Sportu (ETS) – KONKURS

Europejski Tydzień Sportu (ETS) – KONKURS

Już dziś rusza 5. edycja Europejskiego Tygodnia Sportu! To inicjatywa Komisji Europejskiej mająca promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.
W 2018 roku, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbyła się w całej Europie rekordowa ilość wydarzeń – w ponad 50.000 inicjatyw udział wzięło 13,6 miliona ludzi! Aż w 18 krajach grano z tej okazji w piłkę ręczną, w tym w Polsce!
Rejestracji każdego wydarzenia można dokonać przez oficjalną stronę – www.etspolska.pl
Z tej okazji mamy dla was konkurs – pokażcie jak obchodzicie Europejski Tydzień Sportu. Zarejestrujcie wydarzenie i oznaczcie profil Piłki Ręcznej Plażowej na Facebooku przy wklejaniu zdjęć z waszych aktywności. Dla najciekawszych wydarzeń przewidujemy nagrody! Konkurs trwa do 30 września. Zapraszamy do udziału!