Strona główna | Aktualności | Znamy harmonogram turnieju finałowego MP w Piłce Ręcznej Plażowej! AKTUALIZACJA!

Znamy harmonogram turnieju finałowego MP w Piłce Ręcznej Plażowej! AKTUALIZACJA!

Poznaliśmy harmonogram turnieju finałowego MP w Piłce Ręcznej Plażowej, który już w najbliższy weekend odbędzie się w Darłowie. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy – rozstawione zostały drużyny, które zakończyły eliminacje do MP na dwóch pierwszych miejscach, pozostałe zespoły zostały przydzielone do grup zgodnie z zasadą, że najlepsza drużyna trafia w swojej grupie na ostatnią zakwalifikowaną.

UWAGA: W komunikacie końcowym z turnieju w Inowrocławiu wkradł się błąd, w efekcie którego drużynie BHT Petra Płock zostało zaliczone 117 zamiast 127 punktów. Po ponownej weryfikacji punktacji ze wszystkich turniejów eliminacyjnych, zespół z Płocka zebrał najwięcej punktów z sumy trzech najlepszych dla siebie turniejów (turniejów, w których drużyna zdobyła najwięcej punktów) i to Petra zakończyła eliminacje na pierwszym miejscu.
Efektem tej sytuacji jest zmiana w rozstawieniu drużyn turnieju finałowego – BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski trafia do grupy B, a Petra zostaje przydzielona do grupy A. Poniżej zaktualizowany harmonogram rozgrywek.

Spotykamy się już w najbliższą sobotę od godz. 10:00 na plaży wschodniej. Szczegóły i dokładną lokalizację znajdziecie tutaj.