Strona główna | Aktualności | Pierwszy turniej plażowego sezonu 2020 zgłoszony. W Bielsku-Białej zagramy dla Karolinki i Kubusia!

Pierwszy turniej plażowego sezonu 2020 zgłoszony. W Bielsku-Białej zagramy dla Karolinki i Kubusia!

Miło nam poinformować, iż wpłynęło pierwsze zgłoszenie turnieju na sezon Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej 2020. W drugim tygodniu sierpnia zapraszamy do Bielska-Białej, gdzie odbędzie się V Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej „Gramy dla Karolinki i Kubusia”.

Jak informują organizatorzy – swój udział potwierdziły następujące drużyny kobiece: FLYING PIGS, Handball Team Jeleśnia, Ręczna LKS Orzeł Łękawica, KS Bystra. Jeśli chodzi o turniej męski to na piasku zobaczymy m.in. zeszłorocznych zwycięzców Grom Jasienica, KS Viret CMC Zawiercie, Pekabex, UKS GOKIS Kąty Wrocławskie, a także łódzki Handball Plener.

Wszystkie szczegóły organizacyjne można znaleźć tutaj.

Wszystkim chętnym do zgłaszania turniejów na nowy sezon przypominamy, iż zgodnie z wytycznymi dotyczącymi rozgrywek o MP i PP w Piłce Ręcznej Plażowej – sezon 2019 rozpoczął się 1 sierpnia 2018 r. i zakończy się podczas turnieju finałowego, który odbędzie się w Darłowie 2-4 sierpnia 2019 r. Po Turnieju Finałowym rozgrywane mogą być turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Polski 2020.