Strona główna | Aktualności | Wystartował proces akredytacyjny na Beach Handball Euro 2019

Wystartował proces akredytacyjny na Beach Handball Euro 2019

Proces akredytacyjny na YAC17 Beach Handball Euro 2019 oraz Beach Handball Euro 2019 dostępny jest za pośrednictwem systemu Accredito.com. Zapraszamy do odwiedzenia strony biura prasowego imprezy, które jest dostępne pod adresem https://accredito.com/beachhandballeuro2019.

W celu złożenia wniosku akredytacyjnego prosimy o zalogowanie się na stronie naszego biura i wypełnienie formularza akredytacyjnego. Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze konta w systemie Accredito.com można je również zarejestrować bezpośrednio na https://accredito.com/beachhandballeuro2019.

Jeśli Państwa redakcja posiada już konto w systemie Accredito.com prosimy o przypisanie się do niej i składanie wniosku w jej imieniu.

Accreditation process for YAC17 Beach Handball Euro 2019 is available on Accredito.com. You can find our press office site directly on https://accredito.com/beachhandballeuro2019

If You want to send accreditation request please login to our press office page and fill the accreditation form. If You don’t have an account od Accredito.com you can register it on https://accredito.com/beachhandballeuro2019 as well. If your editorial office already has an account in the Accredito.com system, please assign to it and submit an application on its behalf.