Strona główna | Aktualności | Ruszyła rekrutacja na wolontariat podczas Beach Handball Euro 2019!

Ruszyła rekrutacja na wolontariat podczas Beach Handball Euro 2019!

wolontariusze1Już na przełomie czerwca i lipca Stare Jabłonki będą gościć zawodników z całej Europy. Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Plażowej Seniorów i Seniorek oraz poprzedzających ją Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Plażowej Kobiet i Mężczyzn do lat 17 Hotel Anders oraz podległe mu tereny staną się centrum beach handballowego świata.

Zawodników, kibiców oraz organizatorów w codziennych zmaganiach wspierać będzie blisko 200 wolontariuszy. Do ich zadań należeć będzie między innymi pomoc: reprezentacjom, sędziom oraz mediom. Będą przekazywać wyniki, dbać o boiska, odpowiadać na pytania, wydawać akredytacje oraz wspierać delegatów w codziennej pracy. Spotkać będzie ich można w hotelach, na boiskach a także w innych punktach związanych z Mistrzostwami.

Wolontariat to ważny element wszystkich dużych imprez sportowych, to pierwsza linia kontaktu z kibicami, zawodnikami oraz mediami. Często to od wolontariuszy zależy jak imprezę zapamiętają jej uczestnicy. Dla organizatorów to wartość dodana imprezy a dla samych wolontariuszy możliwość przeżycia kolejnej przygody, poznania nowych osób oraz zdobycia cennych umiejętności.

Poszukujemy ludzi uśmiechniętych, pełnych energii i pasji którą zarażą innych. Wiek i doświadczenie nie mają znaczenia, dla każdego postaramy się znaleźć satysfakcjonujące zajęcie- mówi koordynator wolontariatu Katarzyna Galińska

Od wolontariuszy wymagana jest dyspozycyjność i zapał do pracy, wśród mile widzianych umiejętności jest znajomość języka angielskiego. Organizator zapewnia między innymi szkolenia, pakiet wolontariusza, wyżywienie w trakcie imprezy oraz nocleg dla części wolontariuszy.

Rekrutacja potrwa do 6 czerwca 2019.
Więcej szczegółów na stronie: https://beachhandballeuro2019.com w zakładce Wolontariusze.