Strona główna | Aktualności | Poznaliśmy logo ME w Piłce Ręcznej Plażowej Stare Jabłonki 2019

Poznaliśmy logo ME w Piłce Ręcznej Plażowej Stare Jabłonki 2019

2-logoNa przełomie czerwca i lipca przyszłego roku w Starych Jabłonkach odbędą się najważniejsze imprezy dla miłośników plażowej piłki ręcznej w Europie. Najpierw na boiska nad jeziorem Szeląg Mały wybiegną juniorzy, którzy w dniach 27-30.06.2019 zagrają o miano najlepszej drużyny starego kontynentu. Po nich, w dniach 2-7.07.2019 do rywalizacji staną reprezentacje seniorskie. Te niezwykle prestiżowe wydarzenia dla piłki ręcznej plażowej po raz pierwszy odbędą w Polsce. Komitet Wykonawczy Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej powierzył organizację mistrzostw Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce. Na miejsce rozgrywek wybrano plażę przy Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, doceniając w ten sposób profesjonalizm organizatorów podczas finałów EBT, które odbyły się w tym samym miejscu w maju tego roku. Wydarzenie z pewnością przyciągnie kibiców z wielu krajów, którzy będą chcieli śledzić sportowe zmagania na żywo. To także wielka turystyczna szansa dla regionu.

Logotypy mistrzostw zaprojektowało olsztyńskie Studio Gravite, które specjalizuje się w działaniach wizerunkowych dla regionów. Jest ono m.in. autorem kampanii „Warmia, Mazury. Cudownie!”, „To Mazury, nie…” w ramach „Mazury cud natury”, logotypu lotniska Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, Systemu Identyfikacji Miejskiej Urzędu Miasta w Olsztynie, czy materiałów promocyjnych Muzeum Bitwy pod Grunwaldem.

Mamy także duże doświadczenie w budowaniu wizerunku sportowych marek. W 2018 roku projektowaliśmy logo finałów Klubowych mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej – EBT Finals, które przekonały Europejską Federację do zorganizowania tej najważniejszej imprezy w Starych Jabłonkach w 2019 roku. Nic nie cieszy nas bardziej niż możliwość pracy z partnerami działającymi na rzecz rozwoju naszego rodzinnego regionu, dlatego jest to dla nas tym większa satysfakcja – mówi Mateusz Obarek, dyrektor artystyczny oraz właściciel Studia Gravite.