Strona główna | Aktualności | Zawodnicy i trenerzy plażówki odznaczeni przez Kapitułę ZPRP

Zawodnicy i trenerzy plażówki odznaczeni przez Kapitułę ZPRP

befunky-collageZ przyjemnością możemy poinformować, iż Kapituła Odznaczeń i Medali Związku Piłki Ręcznej w Polsce odznaczyła zawodników i trenerów piłki ręcznej plażowej w związku z ich sukcesami na arenie międzynarodowej.

Złote Odznaki Związku Piłki Ręcznej w Polsce otrzymały zawodniczki oraz sztab szkoleniowy – zdobywcy srebrnego medalu Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Plażowej Zagrzeb 2017:

1. BARTKOWIAK Sylwia
2. BŁASZCZYK Anna
3. KRUPA Natalia
4. ŁAKOMY Weronika
5. MASŁOWSKA Katarzyna
6. MAZUREK Paula
7. NOWICKA Ewa
8. SŁOTA Magdalena
9. SOWA Paulina
10. ŚLĘZAK Alicja
11. ŁUKASIK Alicja
12. PEDA Karolina
13. GÓRSKI Bartosz

Z okazji 100-lecia Piłki Ręcznej w Polsce odznaka „Diamentowa z wieńcem, za zasługi dla piłki ręcznej”, najwyższe odznaczenie Związku Piłki Ręcznej w Polsce, zostało przyznane Markowi Karpińskiemu za wieloletnią działalność na rzecz rozwoju piłki ręcznej, znakomite osiągnięcia w pracy metodyczno-szkoleniowej oraz wybitny wkład w ukształtowanie kolejnych pokoleń zawodników i pasjonatów naszej dyscypliny sportu.

Złotą Odznaką ZPRP odznaczony został także Jarosław Knopik, aktualny trener plażowej reprezentacji seniorów, który w lipcu br. poprowadził plażową reprezentację juniorów do srebrnego medalu Mistrzostw Europy w Czarnogórze.

Serdecznie gratulujemy wszystkim odznaczonym! Odznaki zostaną wręczone wyróżnionym osobom podczas szczególnych, ważnych wydarzeń piłki ręcznej plażowej w nadchodzących miesiącach oraz w nowym sezonie 2019.