Strona główna | Aktualności | Mistrzowie i mistrzynie Polski zagrają w Pucharze Europy Mistrzów Klubowych 2018!

Mistrzowie i mistrzynie Polski zagrają w Pucharze Europy Mistrzów Klubowych 2018!

Europejska Federacja Piłki Ręcznej (EHF) zatwierdziła uczestników Pucharu Europy Mistrzów Klubowych, który zostanie rozegrany w dniach 01-04.11.2018 r. w miejscowości Katania na Sycylii (Włochy).

Miło nam poinformować, że mistrzynie i mistrzowie Polski zawodniczki i zawodnicy GRU JUKO Piotrków Trybunalski zostali zakwalifikowani do udziału w tych prestiżowych zawodach. GRATULUJEMY i życzymy POWODZENIA!

W związku z dużym zainteresowaniem tymi rozgrywkami EHF postanowiła powiększyć liczbę uczestników z pierwotnych dwunastu drużyn mężczyzn i kobiet do szesnastu zespołów w obu kategoriach!

W turnieju kobiet wystąpią:

sycylia-2018-kobiety

W turnieju mężczyzn zagrają (wersja uaktualniona 11.09.2018):

mezczyzni-katania-nowe

Przypomnijmy, że powołanie do prowadzenia meczów o Puchar Europy    Mistrzów Klubowych uzyskała nasza para sędziowska Michał Fabryczny – Jakub Rawicki, którym również gratulujemy!

fabryczny

To kolejna bardzo dobra wiadomość dla naszej plażówki po srebrnym medalu mistrzostw Europy juniorów, wzorowej ocenie organizacji Klubowych Mistrzostw Europy (EBT FINALS) w Starych Jabłonkach, przyznaniu ZPRP prawa do organizacji przyszłorocznych mistrzostw Europy w Starych Jabłonkach oraz prestiżowych nominacjach naszych sędziów i delegatów!

Teraz czekamy na dobre wieści z Katanii by zakończenie sezonu było takie jak cały sezon czyli bardzo dobre! Trzymamy kciuki!