Strona główna | Aktualności | Firma „makesport Polska” Partnerem Technicznym Reprezentacji Polski w piłce ręcznej plażowej!

Firma „makesport Polska” Partnerem Technicznym Reprezentacji Polski w piłce ręcznej plażowej!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma makesport Polska została Partnerem Technicznym reprezentacji Polski w piłce ręcznej plażowej. Przez najbliższe dwa i pół roku firma dostarczy sprzęt meczowy (topy damskie/koszulki męskie i spodenki) oraz sprzęt wyjściowy m.in. dresy reprezentacyjne, koszulki, spodenki, buty, plecaki etc. dla wszystkich czterech reprezentacji Polski w piłce ręcznej plażowej!

 

_dsc6233

Na zdjęciu (od lewej): Robert Łukaszyk właściciel firmy makesport Polska i Marek Góralczyk dyrektor ds. współpracy zagranicznej i piłki ręcznej plażowej ZPRP.

Jako pierwsze sprzęt wyjściowy dostarczony przez makesport Polska wypróbują reprezentacje Polski do lat 18, które wylatują do Czarnogóry na odbywające się w dniach 29.06 – 01.07.2018 r. mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn do lat 18.

Przy okazji życzymy obu naszym reprezentacjom powodzenia!

img_1641

Robert Łukaszyk – właściciel firmy makesport Polska: Jesteśmy stosunkowo młodą firmą na rynku  dystrybucji odzieży sportowej i dlatego postawiliśmy na również stosunkowo młodą, acz starszą od nas, dyscyplinę sportu czyli piłkę ręczną plażową. Przed nami i przed plażówką spore wyzwania, ale też olbrzymie perspektywy dynamicznego rozwoju. Naszą przygodę z piłką ręczną plażową rozpoczęliśmy od współpracy z zespołem Pyrki Poznań, a potem już wszystko potoczyło się bardzo szybko. Poznaliśmy zasady gry, zasmakowaliśmy atmosfery panującej w plażówce i postanowiliśmy zwiększyć nasze zaangażowanie w tę dyscyplinę proponując Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce, że ubierzemy ich reprezentacje plażowe. Jesteśmy dumni z nawiązanej współpracy, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, którą ona za sobą niesie. Mamy przecież przygotować stroje m.in. dla wicemistrzyń Europy! Dołożymy wszelkich starań by dostarczany przez nas sprzęt sportowy odpowiadał wymaganiom zawodniczek i zawodników, a także pomagał im w uzyskiwaniu jak najlepszych wyników sportowych na międzynarodowych arenach.

Marek Góralczyk – dyrektor ds. współpracy zagranicznej i piłki ręcznej plażowej: Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się znaleźć Partnera Technicznego dla wszystkich reprezentacji Polski w piłce ręcznej plażowej. Myślę, że srebrny medal ubiegłorocznych mistrzostw Europy kobiet, organizacja w Polsce The World Games Wrocław 2017 , wzorowa organizacja Klubowych Mistrzostw Europy w Starych Jabłonkach, cykl turniejów PGNiG Summer Superliga oraz przyznanie przez Europejską Federację Piłki Ręcznej Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce prawa do organizacji przyszłorocznych mistrzostw Europy pokazują, że idziemy w dobrym kierunku rozwijając plażówkę w Polsce co jest także zauważane przez rynek. Rozmowy z firmą makesport Polska były bardzo konkretne, a realizacja pierwszego zamówienia dla naszych reprezentacji młodzieżowych błyskawiczna co przekonuje nas, że wybraliśmy doskonałego partnera do współpracy.

makesport Polska – firma z siedzibą w Obornikach Wielkopolskich powstała w 2016 roku, zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego takich marek, jak Hummel, Select i Jako. W swoich działaniach stawia na profesjonalizm oraz rzetelność, które mają być drogą do zaspokojenia oczekiwań każdego klienta. Firma znana jest z niezawodności i chęci podejmowania nowych wyzwań gwarantujących udaną współpracę. Klientami makesport Polska są m.in. kluby i drużyny piłki ręcznej halowej i plażowej w całej Polsce.

‭