Strona główna | Aktualności | W niedzielę Świdnica gra na piachu

W niedzielę Świdnica gra na piachu

logoJuż w niedzielę piłka ręczna plażowa ponownie zagości na boiskach do sportów plażowych Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tym razem w turnieju organizowanym przez Fundację Rozwoju Sportu HandalLove, ŚKPR Świdnica, UM Świdnica i OSiR Świdnica wystąpią zespoły młodzików i juniorów młodszych. A to wszystko w ramach Dni Świdnicy, które odbędą się na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Turniej ten będzie równocześnie I Młodzieżowymi Mistrzostwami Dolnego Śląska w Piłce Ręcznej Plażowej.

W turnieju młodzików udział wezmą drużyny ŚKPR Świdnica, EUCO-UKS Dziewiątka Legnica, GOKiS Kąty Wrocławskie i SPR Bór Oborniki Śląskie. W turnieju juniorów młodszych zobaczymy zespoły ŚKPR Świdnica, GOKiS Kąty Wrocławskie, UKS Jedynka Ziębice i MKS MOS Wrocław. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 9:00 i potrwają cały dzień. Finały zaplanowane są od godz. 15:00.

Turniej plażówki rozgrywany jest w ramach obchodów Dni Świdnicy, a impreza na obiektach OSiR będzie częścią wielkiego festynu z licznymi atrakcjami. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku na obiektach OSiR Świdnica gościły reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn, a także męskie reprezentacje Węgier i Kataru przygotowujące się do The World Games Wrocław 2017!