Strona główna | Aktualności | Już w ten weekend zapraszamy na Beach Handball Sierpc 2018

Już w ten weekend zapraszamy na Beach Handball Sierpc 2018

posterJuż od dziś rusza kolejny turniej z cyklu Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Zapraszamy was do Miejskiego Parku Rekreacyjno-Sportowego im. Zbigniewa Mroczkowskiego „Zatorze” w Sierpcu, gdzie po raz kolejny w tym sezonie spotkają się specjaliści od gry w piłkę ręczną na piasku.

Atrakcji w Sierpcu nie zabraknie, co potwierdzają organizatorzy. Już dzisiaj o godz. 17:00 zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę poznać lepiej naszą dyscyplinę, na trening otwarty reprezentacji Polski juniorek i juniorów. Nasze kadry przygotowują się intensywnie do Mistrzostw Europy U18, które odbędą się w ostatnim tygodniu czerwca w Czarnogórze. Jest więc okazja nie tylko podejrzeć naszych najlepszych młodych zawodników, ale również potrenować z nimi. Zapraszamy zatem wszystkich chętnych w wieku 7-14 lat na wspólny trening z kadrą o godzinie 19:00, a także mecz pokazowy.

A już od soboty rano startują rozgrywki Beach Handball Sierpc 2018. W turnieju mężczyzn, obok kadry juniorów, zobaczymy drużyny z Kątów Wrocławskich, Gdańska, Ciechanowa, Radomia i Płocka. Dwie drużyny męskie wystawią również gospodarze turnieju. W rozgrywkach kobiet, obok dwóch drużyn złożonych z reprezentacji juniorek, zagrają drużyny z Warszawy i z Katowic. Szczegółowy harmonogram rozgrywek znajdziecie tutaj.

Na turniej zapraszają organizatorzy oraz Burmistrz i Rada Miasta Sierpca. Patronat honorowy nad turniejem objęli Przewodniczący Rady Powiatu, Pan Jan Rzeszotarski oraz Starosta Powiatu Sierpeckiego, Pan Jan Laskowski.

Zapraszamy do Sierpca!

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/BeachHandballSierpc2018/