Strona główna | Aktualności | Boskie Buenos Aires dla Ani i Edyty!

Boskie Buenos Aires dla Ani i Edyty!

„Chcę jeszcze raz pojechać do Europy lub jeszcze dalej do Buenos Aires. Ja uwielbiam szampana w Buenos Aires” – tak śpiewała w 1981 roku Kora z zespołem Mannam i tak mogą zaśpiewać teraz Anna Gaweł I Edyta Jaworska, które zostały nominowane przez Międzynarodową Federacje Piłki Ręcznej (IHF) do prowadzenia zawodów w piłce ręcznej plażowej w czasie Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires! Turniej odbędzie się w dniach 8-13.10.2018 roku.

ania-i-edyta-po

Serdecznie GRATULUJEMY tej fantastycznej nominacji, ale dziewczyny zasłużyły sobie na takie wyróżnienie już w czasie ubiegłorocznych The World Games we Wrocławiu, gdzie sędziowały mecz finałowy kobiet Argentyna – Brazylia.

Sezon plażowy dopiero się rozpoczyna, a my mamy już naszych sędziów i delegatów na najważniejszych imprezach w Europie i na świecie. Występy na międzynarodowych plażach rozpocznie Agnieszka Skowronek, która będzie delegatem Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) w czasie Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Czarnogórze (koniec czerwca 2018), później do akcji wkroczy Joanna Brehmer jako delegat IHF w czasie mistrzostw świata w Kazaniu (koniec lipca 2018), w październiku do Argentyny polecą Ania i Edyta na wspomniane już Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie, a Michał Fabryczny i Jakub Rawicki posędziują na koniec sezonu na Gran Canaria Europejskie Finały o Klubowy Puchar Mistrzów.

Jeśli do tego dodamy organizację Klubowych Mistrzostw Europy w Starych Jabłonkach (31.05-03.06.2018) to przed nami kolejny bardzo MIĘDZYNARODOWY SEZON!!!

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nominowanym i życzymy powodzenia!