Strona główna | Aktualności | Bądź częścią #BeActive Europejskiego Tygodnia Sportu 2017!

Bądź częścią #BeActive Europejskiego Tygodnia Sportu 2017!

5Piłka ręczna plażowa zaprasza do udziału w Europejskim Tygodniu Sportu #BeActive 2017, który odbędzie się w dniach 23-30 września 2017 r. Będzie to już trzecia edycja akcji, wspieranej przez Europejską Federację Piłki Ręcznej, podczas której odbędzie się Europejski Otwarty Dzień Piłki Ręcznej.

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą prowadzoną przez Komisję Europejską. Jej celem jest promocja sportu i aktywności fizycznej oraz pogłębianie wiedzy na temat ich licznych korzyści. Projekt ten jest adresowany do wszystkich obywateli, bez względu na wiek, płeć, pochodzenie czy poziom sprawności. Ma umożliwić współpracę wszystkich podmiotów – osób prywatnych, organów publicznych, ruchów sportowych, organizacji społeczeństwa obywatelskiego i przedstawicieli sektora prywatnego, a także zachęcać Europejczyków do regularnej aktywności fizycznej i tworzyć możliwości częstszego uprawiania sportu na co dzień.

Jak wziąć udział?

Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcji zapraszamy do zgłaszania swoich inicjatyw na polskiej stronie Europejskiego Tygodnia Sportu! Dodatkowo, na wszystkich uczestników akcji, którzy zarejestrują się na stronie #BeActive Challenge i zaprezentują zdjęcia lub filmy w mediach społecznościowych pokazujące w jaki sposób są aktywni, czekają liczne nagrody. Wśród nich dwa bilety na VELUX EHF FINAL4 2018 ufundowane przez Europejską Federację Piłki Ręcznej!

Prześlij nam informację o wydarzeniu dotyczącym piłki ręcznej plażowej i oznacz w swoich postach/zdjęciach/relacjach z tego wydarzenia Piłkę Ręczną Plażową a opublikujemy Twoje działania wspierając Twoją inicjatywę!