Strona główna | Aktualności | Znamy harmonogram meczów MME!

Znamy harmonogram meczów MME!

Boiska gotowe do gry!

Boiska gotowe do gry!

Już od jutra reprezentacje Polski juniorów i juniorek rozpoczną swój udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, które odbywają się w Zagrzebiu. W mistrzostwach juniorek bierze udział 12 zespołów podzielonych na 2 grupy, w turnieju juniorów występuje aż 15 reprezentacji podzielonych na 3 grupy. Polki zagrają w grupie A, a Polacy w grupie B. Obie nasze reprezentacje czekają w piątek po trzy mecze grupowe.

Nasze reprezentantki rozpoczną zmagania o godz. 10:00 meczem z Niemkami, o godz. 13:15 zmierzą się z Węgierkami, a dzień zakończą meczem z mistrzyniami Europy do lat 16 z zeszłego roku – Holenderkami. To spotkanie odbędzie się o godz. 15:30. Rozgrywki grupowe będą kontynuowane w sobotę – o godz. 9:00 nasze juniorki zmierzą się z Rumunią, a o godz. 11:15 zagrają z Ukrainą.

Reprezentacja juniorów swój pierwszy mecz rozegra w piątek o godz. 11:30, którym zmierzy się z Bułgarią, o godz. 14:45 zagra ze Słowacją, a o godz. 17:00 zmierzy się z Węgrami. W sobotę Polaków czeka tylko jeden mecz – o godz. 12:45 ze srebrnymi medalistami ME U-16 2016 – Portugalią.

Wyniki wszystkich spotkań będzie można śledzić na żywo na EHF beach handball live ticker.

Natomiast wszystkie mecze będą transmitowane na oficjalnym kanale Youtube – ehfTV.

Zapraszamy do oglądania!