Strona główna | Aktualności | PGNiG SUPERLIGA promuje piłkę ręczną plażową i The World Games Wrocław 2017

PGNiG SUPERLIGA promuje piłkę ręczną plażową i The World Games Wrocław 2017

Miło nam poinformować, że PGNiG SUPERLIGA włączyła się do promocji piłki ręcznej plażowej i Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games Wrocław 2017, w czasie których będą również rozgrywane turnieje kobiet i mężczyzn w piłce ręcznej plażowej!

Na mocy porozumienia miedzy PGNiG SUPERLIGA (Liga Zawodowa) i Komisją ds. Piłki Ręcznej Plażowej prowadzone są wspólne działania promujące tę bardzo atrakcyjną odmianę piłki ręcznej..

  1. Jaś i Małgosia, oficjalne maskotki The World Games Wrocław 2017, uczestniczą w Trophy Tour organizowanym przez PGNiG SUPERLIGA. Do tej pory maskotki wraz z okazałym pucharem odwiedziły już kilka miejsc na handballowej mapie Polski, a Ci którzy jeszcze nie zrobili sobie zdjęć z Pucharem za zdobycie Mistrzostwa Polski w sezonie 2016/2017 oraz Jasiem i Małgosią będą mieli okazje zrobić to jeszcze jutro w Kielcach i pojutrze w Płocku, a później na meczach finałowych. Zapraszamy do wspólnych zdjęć. Więcej o Trophy Tour można przeczytać tutaj: http://pgnig-superliga.pl/rusza-trophy-tour-2017/
  2. trophee-tour-fotoramka  trophee-tour-fotoramka2
  3. W czasie meczów ligowych animacje związane z plażową piłką ręczną i The World Games pojawiają się na  bandach LED.

           trophee-tour-fotoramka-v01suzuki2    trophee-tour-fotoramka-v01suzuki1

          trophee-tour-fotoramka-v01suzuki3    trophee-tour-fotoramka-v01suzuki4

3. W halach, w których rozgrywane są mecze ligowe spikerzy czytają następujące komunikaty:

W lipcu tego we Wrocławiu odbędą się The World Games – Igrzyska Sportów Nieolimpijskich. Po raz pierwszy gospodarzem tej imprezy będzie Polska. Zapraszamy was do kibicowania naszym reprezentacjom w piłce ręcznej plażowej. Turniej piłki ręcznej plażowej odbędzie się w dniach 26-29 lipca na terenie Kompleksu Pól Marsowych wrocławskiego AWF. Bilety dostępne na ebilet.pl. Serdecznie zapraszamy!

Dziękujemy PGNiG SUPERLIGA za pomoc w promowaniu piłki ręcznej plażowej!