Strona główna | Aktualności | Jest pierwsze zgłoszenie turnieju na plaży!

Jest pierwsze zgłoszenie turnieju na plaży!

Akademia Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka jako pierwsza zgłosiła chęć organizacji turniejów w plażowej piłce ręcznej w sezonie 2017! Miejscem rozgrywania zawodów będzie Stadion Letni w Gdańsku – Brzeźnie przy ulicy Jantarowej! Gratulujemy!

W planach Akademii znalazły się:

  • dwudniowy turniej eliminacyjny mistrzostw Polski w dniach 08 – 09.07.20-17 r.
  • turniej finałowy mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 04 – 06.08.2017 r.

Czekamy na kolejne wstępne zgłoszenia, a już wkrótce – po zatwierdzeniu przez Zarząd ZPRP – podany zostanie ostateczny Regulamin Rozgrywek o MP i PP w sezonie 2017, który uwzględnia większość zgłoszonych w czasie konsultacji uwag!

Przypominamy, że w sezonie 2017 każdy może zgłosić organizację turnieju eliminacyjnego do MP i PP, a jedynym ograniczeniem będzie spełnienie minimalnych wymogów, które określą rangę turnieju i przyznawane punkty dla jego uczestników. Organizator turnieju finałowego zostanie wybrany przez Komisję ds. Piłki Ręcznej Plażowej na podstawie konkursu ofert.

Pragniemy, aby w tym roku plażowa piłka ręczna była obecna we wszystkich zakątkach Polski stąd wiele ułatwień dla organizatorów i uczestników zmagań o tytuł Mistrza Polski i o Puchar Polski!

 

artur-siodmiak-plazowka      artur-final