Strona główna | Aktualności

Aktualności

Edyta Jaworska i Anna Gaweł posędziują w Pucharze Mistrzów

sedziowie3

Polska para sędziowska – Edyta Jaworska i Anna Gaweł zostały otrzymały nominację na Puchar Mistrzów – EHF Champions Cup 2017, który zostanie rozegrany w dniach 26-29 października w hiszpańskiej Gran Canarii. Przypomnijmy, że to właśnie ta para sędziowała finał turnieju piłki ręcznej plażowej kobiet – mecz Brazylia-Argentyna podczas The World Games Wrocław 2017! W turnieju na Gran Canarii udział wezmą ... Czytaj więcej »

Bądź częścią #BeActive Europejskiego Tygodnia Sportu 2017!

6

Piłka ręczna plażowa zaprasza do udziału w Europejskim Tygodniu Sportu #BeActive 2017, który odbędzie się w dniach 23-30 września 2017 r. Będzie to już trzecia edycja akcji, wspieranej przez Europejską Federację Piłki Ręcznej, podczas której odbędzie się Europejski Otwarty Dzień Piłki Ręcznej. Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą prowadzoną przez Komisję Europejską. Jej celem jest promocja sportu i aktywności fizycznej oraz ... Czytaj więcej »

Panowie z BHT Auto Forum Petra Płock i dziewczyny z BHT GRU JUKO Piotrkow Trybunalski zagrają w Pucharze Mistrzów EHF!

ball3-kopia

Mistrzowie Polski w piłce ręcznej plażowej 2017 – mężczyźni z BHT Auto Forum Petra Płock i kobiety z BHT GRU JUKO Piotrkow Trybunalski wezmą udział w Pucharze Mistrzów – EHF Champions Cup 2017, który zostanie rozegrany w dniach 26-29 października w hiszpańskiej Gran Canarii. W turnieju udział weźmie 12 drużyn męskich i 12 drużyn kobiecych – aktualnych mistrzów swoich krajów. ... Czytaj więcej »

Poznaliśmy triumfatorów tegorocznych MP w Piłce Ręcznej Plażowej!

img_1076

Podwójnym zwycięstwem BHT Auto Forum Petra Płock i aż czterema nagrodzonymi drużynami w rozgrywkach kobiet zakończyły się w niedzielę Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Emocji, dobrej gry i wielu atrakcji dla kibiców nie brakowało. Całość zabawy uzupełnił Mecz Gwiazd, w którym drużyna NC+ złożona z dziennikarzy sportowych wspieranych przez świetne zawodniczki Iwonę Niedźwiedź i Monikę Stachowską zmierzyła się z ... Czytaj więcej »

Wiemy kto zagra o medale tegorocznych Mistrzostw Polski!

plaza-wawa-2472

Niezwykle emocjonująco przebiegał pierwszy dzień turnieju finałowego Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Na boiskach ulokowanych pod stołecznym mostem Poniatowskiego nie brakowało dobrej gry, niesamowitych zwrotów akcji i niespodzianek. W turnieju kobiet zwycięstwo w grupie A i bezpośredni awans do półfinałów wywalczyły zawodniczki z Red Hot Czili Buk. W ćwierćfinałach zwyciężczynie grupy B, BHT GRU Juko Piotrków Tryb. zmierzyły się ... Czytaj więcej »

Rozlosowano grupy turnieju finałowego Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej

img_1002

W piątek w samo południe w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce rozlosowano grupy turnieju finałowego Mistrzostw Polski. W najbliższy weekend na dwóch boiskach pod stołecznym mostem Poniatowskiego zobaczymy 7 najlepszych drużyn kobiecych i tyle samo męskich. W rozgrywkach kobiet w grupie A spotkają się 4-krotne mistrzynie kraju BHT Pyrki Poznań, aktualnie najlepszy żeński zespół w rankingu EBT – Red ... Czytaj więcej »

Finał Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej już w ten weekend w Warszawie !

plaza-wawa-2843

Piłka ręczna plażowa wraca pod stołeczny most Poniatowskiego! Już w najbliższy weekend (5-6 sierpnia) na warszawskiej plaży rozegrany zostanie wielki finał Mistrzostw Polski. Do stolicy zawitają czołowe drużyny, które powalczą o tytuł najlepszej ekipy w kraju. Walka o mistrzostwo, rozegrana zostanie w dwóch kategoriach – kobiet i mężczyzn. Wśród pań będą się mierzyć obecne mistrzynie Polski – BHT Byczki Kowalewo ... Czytaj więcej »

Wspaniała oglądalność piłki ręcznej plażowej na The World Games Wrocław 2017!!

2017.07.29 Wroclaw
10 Swiatowe Igrzyska Sportowe 2017 Igrzyska Sportow Nieolimpijskich 
Pilka reczna plazowa
Australia - Polska
N/z 
Foto Pawel Andrachiewicz / PressFocus

2017.07.29 Wroclaw
World Games 2017 
Beach Handball 
Australia - Poland

Credit: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Emocje sportowe po The World Games Wrocław 2017 jeszcze nie opadły, a już doszły do nas kolejne dobre wieści dotyczące piłki ręcznej plażowej na 10. Światowych Igrzyskach we Wrocławiu. W ostatnim dniu rozgrywek zanotowaliśmy wspaniałą oglądalność na kanale Polsat Sport: 116 595 osób oglądało mecz mężczyzn Polska – Egipt, a 106 508 mecz kobiet Polska – Australia! W sumie, transmisje ... Czytaj więcej »