Strona główna | Aktualności

Aktualności

Poznaliśmy triumfatorów tegorocznych MP w Piłce Ręcznej Plażowej!

img_1076

Podwójnym zwycięstwem BHT Auto Forum Petra Płock i aż czterema nagrodzonymi drużynami w rozgrywkach kobiet zakończyły się w niedzielę Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Emocji, dobrej gry i wielu atrakcji dla kibiców nie brakowało. Całość zabawy uzupełnił Mecz Gwiazd, w którym drużyna NC+ złożona z dziennikarzy sportowych wspieranych przez świetne zawodniczki Iwonę Niedźwiedź i Monikę Stachowską zmierzyła się z ... Czytaj więcej »

Wiemy kto zagra o medale tegorocznych Mistrzostw Polski!

plaza-wawa-2472

Niezwykle emocjonująco przebiegał pierwszy dzień turnieju finałowego Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Na boiskach ulokowanych pod stołecznym mostem Poniatowskiego nie brakowało dobrej gry, niesamowitych zwrotów akcji i niespodzianek. W turnieju kobiet zwycięstwo w grupie A i bezpośredni awans do półfinałów wywalczyły zawodniczki z Red Hot Czili Buk. W ćwierćfinałach zwyciężczynie grupy B, BHT GRU Juko Piotrków Tryb. zmierzyły się ... Czytaj więcej »

Rozlosowano grupy turnieju finałowego Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej

img_1002

W piątek w samo południe w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce rozlosowano grupy turnieju finałowego Mistrzostw Polski. W najbliższy weekend na dwóch boiskach pod stołecznym mostem Poniatowskiego zobaczymy 7 najlepszych drużyn kobiecych i tyle samo męskich. W rozgrywkach kobiet w grupie A spotkają się 4-krotne mistrzynie kraju BHT Pyrki Poznań, aktualnie najlepszy żeński zespół w rankingu EBT – Red ... Czytaj więcej »

Finał Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej już w ten weekend w Warszawie !

plaza-wawa-2843

Piłka ręczna plażowa wraca pod stołeczny most Poniatowskiego! Już w najbliższy weekend (5-6 sierpnia) na warszawskiej plaży rozegrany zostanie wielki finał Mistrzostw Polski. Do stolicy zawitają czołowe drużyny, które powalczą o tytuł najlepszej ekipy w kraju. Walka o mistrzostwo, rozegrana zostanie w dwóch kategoriach – kobiet i mężczyzn. Wśród pań będą się mierzyć obecne mistrzynie Polski – BHT Byczki Kowalewo ... Czytaj więcej »

Wspaniała oglądalność piłki ręcznej plażowej na The World Games Wrocław 2017!!

2017.07.29 Wroclaw
10 Swiatowe Igrzyska Sportowe 2017 Igrzyska Sportow Nieolimpijskich 
Pilka reczna plazowa
Australia - Polska
N/z 
Foto Pawel Andrachiewicz / PressFocus

2017.07.29 Wroclaw
World Games 2017 
Beach Handball 
Australia - Poland

Credit: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Emocje sportowe po The World Games Wrocław 2017 jeszcze nie opadły, a już doszły do nas kolejne dobre wieści dotyczące piłki ręcznej plażowej na 10. Światowych Igrzyskach we Wrocławiu. W ostatnim dniu rozgrywek zanotowaliśmy wspaniałą oglądalność na kanale Polsat Sport: 116 595 osób oglądało mecz mężczyzn Polska – Egipt, a 106 508 mecz kobiet Polska – Australia! W sumie, transmisje ... Czytaj więcej »

Polki na 5., a Polacy na 7. miejscu w the World Games Wrocław 2017!

2017.07.29
The World Games Wrocław 2017 Pilka reczna plazowa Polska - Egipt
TROJANOWICZ Sebastian

Zwycięstwem w ostatnim spotkaniu zakończyły swój udział w the World Games Wrocław 2017 nasze reprezentacje! Polki zrewanżowały się Australijkom za porażkę w grupie i wygrały gładko 2:0, zajmując ostatecznie 5. miejsce w turnieju. Polacy, podobnie jak w rozgrywkach grupowych, pokonali Egipt i uplasowali się na 7. miejscu. W sesji popołudniowej zobaczymy mecze o medale. W finale kobiet spotkają się Brazylijki ... Czytaj więcej »