Strona główna | Aktualności

Aktualności

Zgłoszenia zespołów na sezon plażowy

plazowa_kobiety-1024x852

Rozpoczął się proces rejestracji drużyn zainteresowanych udziałem w rozgrywkach Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w piłce ręcznej plażowej kobiet i mężczyzn w sezonie 2017. Wszystkie formularze zgłoszeniowe wraz z wytycznymi dotyczącymi tegorocznych turniejów można znaleźć na naszej stronie internetowej Piłki Ręcznej Plażowej ZPRP: http://recznaplazowa.pl/ Czytaj więcej »

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

img_8851

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych! Ciepłe na dworze to one raczej nie będą, ale niech będzie gorąco w Waszych sercach 🙂 I nie zapomnijcie, że już wkrótce widzimy się na plażach i boiskach z piaskiem 🙂   Czytaj więcej »

Krzysztof Kisiel odkrywa karty!

kisiel-krzysztof

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej seniorów w piłce ręcznej plażowej na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 01 – 06.05.2017 roku w Płocku. Adamski Kacper                  KPR GO S.A. Fiodor Adrian                      KS Meble Wójcik Elbląg S.A. Juszczyk Robert                  UKS Lider Swarzędz Kędziora Karol                    UKS Lider Swarzędz Koper Filip                           SPR WISŁA Płock S.A. Kożuchowski Emil              MKS Pogoń ... Czytaj więcej »

Konsultacja seniorek na piasku!

marek-karpi

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej seniorek w plażowej piłce ręcznej konsultację, która od będzie się w dniach 13 – 15.04.2017 roku w Warszawie. Zbiórka zawodniczek dnia 13.04.2017 (czwartek) do godz. 16.00 Hotel Ibis Budget Warszawa Centrum ul. Zagórna 1. Zajęcia będą się odbywały w „Monta” Beach Volley Club. Powołane zawodniczki: 1. Łyszczyk Marta                     KPR ... Czytaj więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski ponownie w Szczecinie Dąbiu!

szczecinlogo

Komisja ds. Piłki Ręcznej Plażowej informuję, że w dniach 9-11.06.2017 r. odbędą się w Szczecinie Dąbiu kolejne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej.   Organizatorzy: – Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Zespół Szkół Nr 2 w Szczecinie oraz UMKS „Dąbie” Szczecin przy ZS 2 Miejsce imprezy: Szczecin Dąbie – Plaża Miejska, ul. Żaglowa 1 oraz  Zespół Szkół Nr 2, ... Czytaj więcej »

Śląski Związek Piłki Ręcznej otrzymał linie oraz piłki i będzie promował plażówkę!

logo-nasze

Zgodnie z obietnicą złożoną w czasie spotkania z Prezesami Wojewódzkich Związków Piłki Ręcznej Komisja ds. Plażowej Piłki Ręcznej przekazuje wzpr-om zainteresowanym rozwojem piłki ręcznej plażowej  linie do wyznaczania boiska i piłki do gry! Przy okazji 23. Międzynarodowych Targów Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego przekazany został Śląskiemu Związkowi Piłki Ręcznej pierwszy zestaw linii i piłek. Marcin Zubek Prezes Śląskiego Związku Piłki Ręcznej ... Czytaj więcej »

Promocja plażówki na Targach Turystyki w Katowicach!

globalnie

Po raz kolejny promujemy piłkę ręczną plażową wraz z organizatorami The World Games Wrocław 2017! Tym razem stoiska swoje wystawiamy w Katowicach w dniach 31.03 – 02.04 z okazji  23. Międzynarodowych Targów Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego.             Serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu stoiska kierujemy do Śląskiego Związku Piłki Ręcznej, a szczególnie do Jakuba Rawickiego i ... Czytaj więcej »

MAREK KARPIŃSKI: WYPRACOWAĆ WSPÓLNY CEL

karpinski

Po kilku latach przerwy dusza trenera piłki ręcznej odzywała się we mnie od czasu do czasu, a na myśl o niej serce biło mocniej. The World Games odbędą się we Wrocławiu, praktycznie pod moim domem. Poczułem, że mogę pomóc dyscyplinie – mówi Marek Karpiński, nowy trener reprezentacji Polski kobiet w piłce ręcznej plażowej. Przeczytaj cały wywiad: http://zprp.pl/archiwa/48128 Fot. Rafal Oleksiewicz ... Czytaj więcej »

Pierwsze konsultacje na piasku zakończone!

logo-nasze

Pierwsze konsultacje na piasku za nami. Dziewczyny wracają do swoich domów i klubów. Wspaniałe warunki do trenowania na piasku pod dachem, duże zaangażowanie kadry szkoleniowej i zawodniczek oraz wspaniała atmosfera tak można podsumować ostatnie 3 dni spędzone w Warszawie. Najważniejsze, że po raz pierwszy o tej porze roku dziewczyny zaczęły przygotowania do plażowego sezonu, a jak wiadomo w tym roku ... Czytaj więcej »

O plażówce z Prezesami Wojewódzkich Związków Piłki Ręcznej!

wzpry-logo

W dniu 18.03.2017 r. w Gdańsku odbyło się posiedzenie Kolegium Prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Ręcznej. Dzięki uprzejmości Grzegorza Budziosza Przewodniczącego Kolegium Prezesów, a zarazem Wiceprezesa ZPRP była okazja do przedstawienia informacji o piłce ręcznej plażowej, jej historii, celach na najbliższe lata, a także planach startowych reprezentacji Polski. Z uwagi na fakt, że pod koniec lipca br. we Wrocławiu odbędą się ... Czytaj więcej »